Řidič tmavě modrého až černého Volkswagenu Passat podle policie zřejmě nedal přednost v jízdě při nájezdu na silnici I. třídy na křižovatce směrem od Sobčic a vjel do cesty z levé strany jedoucímu Volkswagenu Multivan. Osmadvacetiletý řidič dodávky přijíždějící od Ostroměře začal prudce brzdit a dostal se do smyku. Vozidlo sjelo vlevo mimo silnici. Zde levou stranou narazilo do kovového oplocení místního autobazaru. Při nehodě došlo rovněž k poškození Volva, které bylo zaparkováno v prostoru parkovací plochy autobazaru.

Řidič Passatu z místa nehody ujel směrem na Podhorní Újezd. Nehoda se obešla bez zranění a u řidiče dodávky policisté vyloučili požití alkoholu. Vzniklou škodu odhadují na 100 tisíc korun.

"V souvislosti s probíhajícím šetřením a na základě zjištěných informací se policisté obrací na veřejnost či případné svědky celé události o pomoc s určením totožnosti řidiče, kterého tímto rovněž vyzýváme, aby případně sám kontaktoval policisty z důvodu řádného vyšetření dopravní nehody," uvedl vrchní inspektor krajské policie Aleš Brendl.