„Primář Voltr se ujal funkce od loňského března a již od začátku avizoval, že jeho působení na tomto postu bude dočasné. Pan primář pozitivním způsobem přispěl ke zdárnému řešení covidové problematiky v naší nemocnici, metodicky vedl covidový tým a rovněž významně napomohl při organizaci a vzniku vakcinačního centra,“ uvedl ke změně předseda správní rady nemocnice Tomáš Sláma.

„Všichni za sebou máme náročné období. Nyní, když se covidová situace nejen v naší nemocnici začíná zlepšovat, myslím, že nastal ten správný okamžik na změnu ve funkci léčebného náměstka. Osobně se těším, že až nám to situace dovolí, budeme moci naplno obnovit operativu a provoz na gynekologii a já se budu plně věnovat funkci primáře gynekologicko-porodnického oddělení,“ dodal primář Lubomír Voltr.

„Věřím, že v následujících měsících se naše nemocnice bude moci postupně vracet ke svému běžnému provozu. V souvislosti s tím nás čeká hodně práce. V první řadě je potřeba opět obnovit plánované operace pro pacienty, kteří na ně čekají. Budeme se ale věnovat také oblasti vzdělávání lékařů a v neposlední řadě i stavebnímu rozvoji nemocnice,“ naznačil své plány na následující období nový náměstek Daniel Malý.