Za pěkného podzimního počasí se na cvičák U Věže sjelo celkem 23 závodníků se svými psími kamarády z okolních kynologických klubů. Nejvíce jich přijelo ze sousedních klubů Dvůr Králové nad Labem a Staré Paky, dále přijeli závodit z Turnova i z Nového Bydžova, dva závodníci byli domácí, dva z Jičína, po jednom z Náchoda, Kopidlna, Kolína, Lomnice nad Popelkou a z Nového Hradce Králové.

Pestrá účast
Pestré bylo i složení psů. Nejvíce bylo zastoupeno plemeno německý ovčák, po dvou český strakatý pes a kříženec, jeden labrador, teriér, border kolie, chodský pes, rotvajler, belgický ovčák malinois, holandský ovčák a raritou byla účast jorkširského teriéra.

Celý závod proběhl v pohodě a za krásného teplého počasí. V klubovně si závodníci mohli dát guláš nebo párek, ke kávě či čaji byly připraveny zákusky a hořické trubičky. Cviky poslušnosti i obrany posuzoval rozhodčí Jaroslav Petráček, stopařskou práci na poli u Miletína zase pan rozhodčí Miroslav Dlabola. Role figuranta při obraně se ujal Miloslav Rygl. Každý závodník byl za svůj výkon spravedlivě ohodnocen, a když se všechno sečetlo, došlo na celkové vyhodnocení a ocenění. Všichni obdrželi diplom, tašku s odměnou, ti nejlepší si odnesli poháry.

Vítězové
Závody hořických kynologů s jejich psy.Kategorii ZZO vyhrála Bára Staníková a fena NO Wenta ze Dvora Králové, druhá skončila Jana Malinová a její pes teriér Jewel z Náchoda. Na třetím místě se umístila Jarmila Šáferová s fenou labradorkou Arisou ze Dvora Králové.

Soutěž poslušnosti a obrany ZM vyhrál Jozef Žiga a pes NO Buddy, na druhém místě se umístila Emilie Včelišová s fenou NO Axou z Hořic a na třetím místě skončila jedenáctiletá Eva Žáková z Jičína také s fenou NO Winx.

Obranářský závod ZVV1 s nejlepší obranou vyhrála Veronika Nosková s fenou NO Yankee ze Dvora Králové, na pěkném druhém místě se umístila Hana Lejdarová ze Staré Paky a její pes NO Amigo a na třetím místě skončila patnáctiletá Veronika Žigová taky ze Staré Paky.

Stopaři
Stopařský závod vyhrál Miloš Hušek z Nového Bydžova a pes holandský ovčák Isis, na druhém místě se umístila Hana Žigová ze Staré Paky s fenou NO Areta a na třetím místě skončil Martin Chládek a jeho fena NO Elbi z Nového Hradce Králové.
Poděkování

Dík patří všem závodníkům, rozhodčím, figurantovi, dobře fungující kantýně, všem, kdo pomáhali při přípravě a organizaci. Také děkujeme všem sponzorům za podporu, hlavně městu Hořice za finanční podporu.   za kynologický klub  Hořice Emilie Včelišová