Na osobním setkání s potenciálními voliči Volný přednesl své předvolební vize a program. Ten se sestává především z tlaku na vystoupení z mezinárodních organizací EU a NATO, důrazu na obecné referendum a zrušení protiepidemického zákona.

Lidé, kteří se na podporu poslance sešli, dali svůj názor najevo nápisy na autech, hlasitým troubením a vystavením státních vlajek. "Lízátkovou revoluci" odstartoval Volný už na konci března, kdy stále platila přísná protiepidemická opatření, jako protest proti povinnosti nošení roušek a zákazu shromažďování. “Jsem nadšen účastí lidí na akci, která byla vyhlášena jen přes můj, velmi cenzurovaný facebook. Když se nás celkově sešlo přes 1500, znamená to, že lidé už opravdu chtějí normálně žít a ne zavřeni doma bez přátel a rodin umírat. Dokázali jsme obejít nesmyslná pravidla a s lízátkem pochodovat městy. Prostě se z téhle covidové šlamastiky vylížeme," prohlásil Volný na zahájení předvolební kampaně 20. března.

Sám Lubomír Volný se v uplynulých měsících proslavil právě odmítáním roušek například i na jednání sněmovny. Jeho protest vyvrcholil v hojně medializovanou rvačku přímo na jednání sněmovny, při které vyhrožoval svému kolegovi Tomáši Hanzlovi "flákancem". Za potyčku mu v únoru mandátový a imunitní výbor vystavil pokutu ve výši jednoho poslaneckého platu.