Krásné výročí
Pořad pokračoval slavnostní schůzí na sále místní hospody. Na osmdesát přítomných pozorně vyslechlo podrobnou historii TJ, zatleskalo oceněným nejvýraznějším funkcionářům, pobavilo se jak při vystoupení nadějné zpěvačky Evy Matějovské z Nové Paky i při produkci kouzelníka – iluzionisty a zejména při krásném povídání imitátora Václava Faltuse. Kolektivně se vzpomínalo i při filmech, z nichž zejména ten natočený před deseti lety vzbudil zaslouženou pozornost. Škoda, že s amatérskými profesionály z TJ Sokol Dřevěnice nestačil držet krok personál hospody, který byl jen pouhými amatéry…

V sobotu se slavilo na hřišti. Pokračovala hojně navštěvovaná výstava, hrály se dva volejbalové mistráky v krajské soutěži – sousedské derby mužů Dřevěnice – Radim 2:3 a 3:0 a ženy Dřevěnice dvakrát smolně prohrály se Studencem 2:3 a 2:3.

Po obědě (podávaly se skvělé vepřové speciality a plzeňské) se představili místní Dráčci s maminkami v působivém vystoupení, po nich nastoupily radimské ženy se svým pěkným kovbojským vystoupením. Mimochodem – na začátku tohoto vystoupení byl spoután a zatčen předseda TJ Luboš Kraus, ovšem doká- zal se vykoupit …

Následovala ukázka ze vzorové jednotky pro barevný minivolejbal, na které se podílely děti z Radimi a samozřejmě i domácí.

Pak už se závodilo, na tradiční i netradiční disciplíny nastoupilo 54 (!) dětí, řada z nich předškolních. Oficiální část završil svým seskokem z kilometrové výše místní parašutista Radek Kopecký, podobných seskoků eviduje už přes 500! (na snímku) Na hřišti se sešla celá řada bývalých členů či příznivců, kteří se celé dva dny výborně bavili.

Vše nakonec završila taneční zábava. Prostě sláva, jak si devadesátiletá historie zasluhuje.   Václav Nidrle