Levitovo centrum následné péče vychází vstříc veřejnosti a spouští rezervační systém pro antigenní testování, které bude probíhat každé úterý a pátek od 14 do 16 hod.

Město Hořice s Levitovým centrum následné péče umožní veřejnosti dostupnější testování na covid-19. Lidé už nemusí za testováním do Jičína nebo Hradce Králové. Stačí si objednat v hořické nemocnici - Levitově centru následné péče. Zdravotní personál připravil zázemí pro odpolední testování, které probíhá v prostorách odběrové laboratoře v areálu nemocnice.

Po zadání rezervace lidé obdrží potvrzující e-mail, přes který je také možné provést případné storno. Pokud zamluvený termín nevyužijí, měli by použít storno, aby se místo uvolnilo dalším zájemcům.

1) Testování se neprovádí v případě, že osoba prodělala v uplynulých 90 dnech infekci covid-19 (včetně bezpříznakových průběhů).

2) Testování se neprovádí v případě, že osoba byla v uplynulých 3 dnech testována na covid-19 PCR nebo antigenním testem s negativním výsledkem. Lhůta 3 dnů se počítá od provedení testu, např. byl(a) jsem testován(a) v pondělí, pak další test mohu absolvovat nejdříve ve čtvrtek.

Aktuálně se testuje v úterý a v pátek odpoledne.