V domácím prostředí jičínské družstvo neokusilo „hořkost“ porážky a po pěti vítězstvích a jedné remíze toto kolo vyhrálo. V celkovém pořadí však skončilo na pátém místě společného krajského mistrovství.

Výsledky: SKP JUDO Jičín B – JC Liberec B 4:3 (37:30). Bodovali T. Vaníček, Stryhal, Sajdl a Knotek, dále bojovali Kozelka, Živnůstka a Jedlička.
SKP JUDO Jičín B – PSK Hradec Králové 7:0 (70:0). Body získali T. Vaníček, Kozelka, L. Dědek, Šafařík, Balarin, Sajdl a Knotek.

SKP JUDO Jičín B – JC Přelouč 7:0 (70:0). Body: T. Vaníček, Kozelka, Živnůstka, Stryhal, Jedlička, Sajdl a Knotek.

SKP JUDO Jičín B – Loko Trutnov 3:3 (25:25). Bodovali: T. Vaníček, Jedlička a Knotek, nerozhodně Kozelka a dále bojovali: Živnůstka, Stryhal a Sajdl.

SKP JUDO Jičín B – TSC Turnov B 7:0 (70:0). Body získali T. Vaníček, Kozelka, L. Dědek, Šafařík, Balarin, Sajdl a Knotek.

SKP JUDO Jičín B – JK Pardubice 5:2 (45:20). Bodovali: T. Vaníček, Kozelka, Živnůstka, Šafařík a Knotek, dále nastoupili Balarin a Sajdl.
Pořadí společného krajského mistrovství mužů ve čtvrtém kole: 1. SKP JUDO Jičín B 11 bodů, 2. JC Liberec B 10, 3. Loko Trutnov 9, 4. JK Pardubice 6, 5. PSK Hradec Králové 2, 6. TSC Turnov B 2, 7. JC Přelouč 2. (ps)