Návštěvníci si mohli zakoupit regionální produkty (Pravé hořické trubičky, Kulhánkovu keramiku z Hořic, Mošt z Podkrkonoší, Rýdlův preclík, pivo Tambor, med a medovinu od Heleny Soprové) a jiné dobroty jako langoše s originální recepturou a sladké pečivo z pekárny Vít a vnuk z Bílé Třemešné.

Dráček i propagace
Celou akcí doprovázela hudební skupina Noband. Dorazil i dráček Zvičiňáček, který dětem pro obveselení rozdával krásné obrázky. Na místě nechyběl ani stánek s informačními materiály z Podkrkonoší, ale také Krkonoš, Hradecka a obecné materiály Královéhradeckého kraje.

Pro malé i větší již tradičně probíhala drakyáda pořádaná ve spolupráci s DDM Jedničkou Dvůr Králové nad Labem. Zúčastnit se mohl každý, soutěžící byli rozděleni do tří věkových skupin a celkem se hodnotily tři kategorie a to Nejoriginálnější drak, Největší drak a Technika létání. Výhercům ještě jednou gratulujeme a všem soutěžícím děkujeme za účast!

Krásné sluneční odpoledne, i když již podzimní, jsme ukončili zazvoněním na kostelní zvon místního kostelíku sv. Jana Nepomuckého, čímž jsme se rozloučili s letní turistickou sezonou a již očekáváme přicházející zimní sezonu! ⋌DM Podzvičinsko