Tento již 7. ročník proběhl výjimečně i za účasti pozvaných hostů. Přijeli z Litomyšle, Mladé Boleslavi, Jičína a také z dalekého Brna.
Závodů se zúčastnilo celkem 15 závodníků. Do vody bylo vysazeno 60 kg pstruha duhového a průměrné hmotnosti 0,4 kg.

Závod proběhl dvojkolově, po sečtení bodovacích lístků závěr zněl ,,uloveno 121 kusů", což si myslím, že je docela slušný počet ryb. Našli se ale i jedinci, kteří za dvě kola neulovili ani ,,šupinu".

První místo, putovní pohár a další velice hodnotné ceny vyhrál Pavel Hanuš z Mladé Boleslavi. Ale ani poslední Petr Müller z Jičína nepřišel zkrátka a cenu si také odnesl.

Počasí nám přálo a tak nálada i parta závodníků byla výborná. Obzvlášť klobásy, dozlatova upečení pstruzi a vychlazené pivo chutnalo výborně, za což patří dík Milanu Dvořákovi a Josefu Vernerovi, kteří se starali o občerstvení, aby závodníci nestrádali hlady a žízní.

Touto cestou bych rád poděkoval za velice hodnotné ceny – Radnici Libáň Míly Švorcové, prodejnám rybářských potřeb Jany Křepelkové z Mladé Boleslavi a Karla Miřetínského z Jičína a herně Rudolfa Janeby. A nesmím opomenout ani Marka Klára a Petra Janáska, kteří vše důkladně zdokumentovali svými fotoaparáty.

Velký dík patří všem, kteří přiložili ruku k dílu, aby se tento závod mohl uskutečnit, a již dnes se těšíme na 8. ročník za rok.⋌hospodář pstruhové vody
⋌Miroslav Maštálka, Libáň