Již dne 16. června loňského roku se při pravidelné procházce v lese ztratil čtyřletý ruský barzoj Viktor a ani v průběhu několikadenní rozsáhlé pátrací akce za pomoci myslivců, záchranářských psů a dobrovolníků se jej nepodařilo najít, ale dokonce ani žádnou stopu, která by vedla k jeho nalezení (obojek, známka, zkrátka cokoliv). Z tohoto důvodu předpokládáme, že byl Viktor zcizen, ať už úmyslně, nebo neúmyslně.

close Ztracený barzoj Viktor. zoom_in

Od jeho ztráty uběhl už dlouhý čas a je tedy možné, že má Viktor touto dobou nové majitele, nové jméno, může být i nově čipovaný nebo tetovaný. Ačkoliv Viktor nemá PP, vzhledem k praktikám některých „chovatelů" je možné, že mu byl průkaz původu opatřen. Nový majitel tedy nemusí ani tušit, že pejsek, kterého si pořídil, má ve skutečnosti svoje místo někde jinde.

Prosím za sebe i za celou skupinu na facebooku „Hledá se Viktor! Pomozte nám.", která v tuto chvíli čítá přes 2100 členů, žádám o zveřejnění letáčku, o jeho zveřejnění této výzvy a fotky Viktora. Další informace jsou k dohledání ve výše uvedené facebookové skupině, případně přímo u majitelky na telefonním čísle 604 867 763.

Pátrací akce probíhá stále a pomocí emailu se pravidelně připomínáme všem organizacím, které máme v naší databázi.   Za skupinu Hledá se Viktor! Pomozte nám, majitelka Zuzana Iltisová