Hodnoceni:
Voda: Čistá, 24 stupňů
Úprava areálu: Vzorná
Toalety: Čisté, v pořádku
Ceny: Přijatelné

 „Poskytujeme ubytovací a stravovací služby. Pro sportovce tu je minigolf, plážový volejbal, tenis a jiné možnosti, třeba kryté ohniště. Dále tu jsou bazény pro plavce i neplavce," informuje ředitelka Eva Lustigová.

Voda vyhovuje
Při naší návštěvě bylo zřejmé, že bazény a rybník se těší zhruba stejné oblibě přítomných. Pro „rybníkáře" je tu samozřejmě k dispozici písečná pláž. Zaplavat si můžete bez okolků, kvalita vody je stále velmi dobrá. Hygienici provádí pravidelné testy.

Volná místa tu stále jsou. „Co se týká naplněnosti, nemůžeme si stěžovat. Je tu ještě hodně míst pro stanování nebo karavany, horší je to s pevným ubytováním. V chatkách a budově volno ještě občas je, ale jsou to už jenom zbytky," pokračuje Eva Lustigová.

Za stan návštěvník zaplatí 70 korun denně, za karavan 80 a za obytný automobil 90. Menší poplatky jsou vytyčeny i pro dopravní prostředky. Pokud si chcete dohodnout ubytování, ceny se pohybují v řádu několika set korun, přičemž dražší jsou chatky než pokoje v hlavní budově.

Podle našeho soudu je na tom kemp co se týče vzhledu i čistoty sociálních zařízení velmi dobře. „Jsme spokojeni. Všechno je, jak má být. Sociální zařízení je v pořádku. Snad jen by tu mohla být rychlejší obsluha," hodnotí Petr Novák. „Je to tu pěkné. Služby jsou bez problémů. Jsme ubytovaní v hlavní budově," přidává se Petr Wagner z Loun.

Jedinou chybku skýtají sprchy. Pár návštěvníků si postěžovalo na jejich funkčnost. „Vhodil jsem tam deset korun a tekla vařící voda, to samé v další sprše. Tak jsem si šel stěžovat. Správce mi ale řekl, že je tam jenom na zapojování elektřiny a druhý den si tam radši dal i cedulku," spílá Jaroslav Böhm. Vzápětí však dodává, že jsou to jen kosmetické vady.