Bedrooms Anderson, prodejna specializovaná na matrace, postele, rošty a doplňky, je jasnou odpovědí pro ty, kteří stále hledají zdravý spánek. Prodejnu Bedrooms Anderson, do níž se sjíždějí zákazníci z celé České republiky, naleznete v Jičíně na Komenského náměstí.

„Zákazníci si mohou v našem showroomu matrace vyzkoušet, mohou si na nich chvíli poležet, aby zjistili, jak jim která vyhovuje. Zákazníky doslova zveme heslem „Přijďte si k nám poležet", říká spolumajitelka prodejny Šárka Šatrová.

„Naší další předností je, že prodáváme výhradně zboží vyrobené v České republice, konkrétně od českého výrobce matrací Hilding Anders, čímž podporujeme tuzemskou ekonomiku. Vyrábíme také vlastní matrace pod značkou Anderson, u nichž zaručujeme vynikající vlastnosti za příznivé ceny. Na objednávku vyrobíme i matrace nebo ložní doplňky atypických rozměrů.

Rošty i lůžkoviny

Dalším sortimentem, který u nás zákazník nalezne, jsou rošty a lůžkoviny včetně anatomických polštářů, postele dodávané největším tuzemským výrobcem nábytku, firmou Jitona a dále pak doplňkové zboží, jako ochranné kryty na matrace, povlečení či bederní opěrky, to vše také od českých výrobců," doplňuje Šárka Šatrová a dodává: „Zboží zakoupené u nás na prodejně dovážíme po celé České republice zdarma. Rovněž zdarma od zákazníka odvezeme a ekologicky zlikvidujeme starou již nepotřebnou matraci, což je služba, kterou nikdo z našich konkurentů svým zákazníkům neposkytuje."

Z jičínské prodejny Bedrooms Anderson.

Prodejna Bedrooms Anderson doslova láká k návštěvě. Prosklené výklady s průhledem do prodejny, čistý a moderní design prodejní plochy a v neposlední řadě vyškolený personál neboli specializovaní prodejci ochotní vždy odborně poradit, to jsou jasné důkazy toho, proč je prodejna vyhledávána zákazníky z celé republiky.

V Bedrooms Anderson neustále probíhají různé prodejní akce, například „druhá matrace zdarma". Zákazníci se tu cítí dobře už proto, že tady dostanou vždy něco navíc. Třeba šálek dobré kávy Nespresso.