Členky družstva:
Šárka Jebavá, Markéta Jebavá, Pavlína Rejmanová, Kateřina Žitná, Martina Žitná, Kateřina Šturmová, Radka Vršťalová, Kristýna Nešvarová, Karolína Kadečková, Květa Fikarová, Nikola Jonáková, Veronika Šturmová

 Přitom hned v úvodní disciplíně skončily „až" třetí. Štafetou se však skokem přesunuly na průběžné první místo a něm již zůstaly i po poslední části. Ač se to zdá snadné, nebylo tomu tak. „Soupeři byli dobří a překonat je těžké," hodnotí kvalitu konkurence členka vítězného družstva Pavlína Rejmanová. „Nevím, kolik času nás stála příprava, ale řekla bych, že každá z nás se nachystala nejlépe, jak mohla," hodnotí dále a dodává, že i soupeři dělali, co mohli.

Jenže štěstěna tentokrát stála na slatinské straně.
„Byl to krásný pocit a zároveň úleva. Tentokrát to vyšlo," popisuje první pocity Pavlína, přičemž naráží na loňský rok, kdy byl triumf na dosah, ale kvůli setinám sekundy jim proklouzl mezi prsty. Nezapomíná dodat, že zásluhu na letošním výkonu nesou i trenéři a samozřejmě sponzoři. Dobrá zpráva se šířila jako lavina.

„Ihned nás čekal příval gratulačních smsek. Byla to krása," usmívá se. Jak se vítězky dále svěřily, pocity štěstí znásobily výkony kolegů z okresu, ať již se jednalo o muže z Tuře na prvním a Čejkovic pátém místě, nebo ženy z Nemyčevsi na druhém.
„Už nyní nám je jasné, že na republice díru do světa neuděláme, ale budeme se snažit, abychom neudělaly ostudu a vrátily se s pěknými vzpomínkami," avizuje situaci před mistrovským finále. To se koná 24. - 25. srpna v Mladé Boleslavi. ⋌Šárka Jebavá