Jsou jimi podnikatelské osoby AMK Hořice a Kemp U Věže, Hotel a restaurace U Kapra v Lázních Bělohradě, Hotel K-Triumf a lázně Velichovky, Motel a restaurace Charlie v Kovači, Penzion Za Vodou ve Dvoře Králové nad Labem, Podkrkonošská cestovní agentura a Restauace U Slunce ve Dvoře Králové.
Automoto klub Hořice je mj. provozovatelem Kempu U Věže v Hořicích. Je zastupován Martinem Sodomkem. Kemp U Věže poskytuje ubytování a stravování s výhledem na Masarykovu věž samostatnosti.

Sdružení Podzvičinsko spolupracuje s kempem jako subjektem poskytující ubytování a s AMK Hořice jako pořadatelem sportovních akcí. www.amkhorice.cz, www.kempuveze.cz

Kompletní podrobné informace o nových členech se dočtete na www.podkrkonosi.eu.

Členské podmínky

Členské příspěvky jsou stále stejné, tj. roční poplatek 6 Kč na osobu pro obce, města a městysy a 2000 Kč pro podnikatelské subjekty. Sdružení poskytuje svým členům propagaci a prezentaci v rámci cestovního ruchu, vypomáhá s vytvářením a podáváním grantových žádostí, poskytuje prezentaci kulturních, sportovních i společenských akcí, dále informuje o dění v rámci cestovního ruchu, vytváří nové propagační tiskoviny pro zkvalitnění cestovního ruchu v Podkrkonoší a tím k prosazení podnikatelských subjektů a další.

Současní členové

Nyní je členy 38 obcí, měst, městysů a 14 podnikatelských subjektů). Jsou to Bílá Třemešná, Bílé Poličany, Borek, Borovnice, Borovnička, Cerekvice nad Bystřicí, Červená Třemešná, Dobrá Voda u Hořic, Dolní Brusnice, Doubravice, Dvůr Králové nad Labem, Holovousy, Horní Brusnice, Hořice, Jeřice, Konecchlumí, Kovač, Kuks, Lanžov, Lázně Bělohrad, Lukavec u Hořic, Miletín, Milovice u Hořic, Mostek, Ostroměř, Pecka, Podhorní Újezd a Vojice, Rohoznice, Šárovcova Lhota, Tetín, Trotina, Třebihošť, Třtěnice, Úhlejov, Velký Vřeštov, Vidochov, Vřesník, Zdobín, CK Hoška Tour, Hotel Pod Zvičinou, Kemp Alegro, Lázně Bělohrad a.s., Penzion na Faře, Revitalizace Kuks o.p.s., ZOO Dvůr Králové a noví členové sdružení uvedení v úvodu.    DM Podzvičinsko