Po registraci se vám zaktivují body za platby předplatného Deníku a můžete čerpat za poukázky z programu vstupenky na kulturní a společenské akce,  poukázky na slevy za služby.  Rovněž si můžete vybrat dárky z nabídky internetového katalogu. Poukázky můžete uplatnit i v jiném okrese po dobu platnosti.

Jičínský deník

• Nabízí pro své předplatitele vstupenky na koncert punk rockové kapely TŘI SESTRY. Koncert si můžete užít v kulturním domě ve Valdicích dne 18. 4. od 20 hodin.

• Nabízí pro své předplatitele originální keramické výrobky z dílny Stacionáře Kamarád v Jičíně.
Bližší informace získáte na telefonu 602 489 213. Poukázky si vytiskněte na www.mojepredplatne.cz.

• Nabízí pro své předplatitele poukázky na volný vstup na HRAD PECKA, který je nazýván perlou Podkrkonoší. Hrad se nachází přímo ve středu tohoto nádherného kraje. Poukázku si vytiskněte na www.mojepredplatne.cz. Bližší informace získáte na telefonu 602 489 213.

Hradecký deník

• Nabízí zdarma volné vstupenky na zábavnou show Techtle Mechtle a Scremers, která se koná 11. 4. od 19 hodin v Kulturním domě Dvorana Smiřice. www.screamers.cz, www.techtlemechtelerevue.cz.

• Nabízí zdarma 2 volné  vstupenky na  koncert zpěvačky Lenky Filipové, který se koná 9. 4. od 19 hodin ve Velkém sále Adalbertina. Předporodej: www.ticketpro.cz, www.hkpoint.cz, Informační centrum Hradec Králové, Gočárova třída

• Nabízí zdarma 2 volné vstupenky na zábavnou show Ringova škola života a sexu, která se koná 13. 4. od 19 hodin ve Velkém sále Adalbertina.

• Nabízí zdarma 2 volné vstupenky na Jarní koncert Dechového orchestru města Hradec Králové, který se koná 16. 4. od 19 hodin ve Velkém sále Adalbertina.

• Nabízí zdarma 2 volné vstupenky na vystoupení JUDr. Jahelky a M. Palečka, které se koná 22. 4. od 19 hodin ve Velkém sále Adalbertina. Bližší informace na tel. čísle 724 482 852.

Pardubický deník

• Nabízí poukázku na slevu 100,- Kč na veškeré jídlo ze stálého jídelního lístku v Restauraci NA POSEIDONU v Pardubicích, nábřeží Závodu Míru 1898. Denní menu – výběr ze 4 jídel, víkendové akce , tankované pivo Pilsner Urquell, steaková i mezinárodní kuchyně. Registrovaní předplatitelé si mohou poukázku objednat na www.abobonus.cz nebo na tel. 602 194 004.

Svitavský deník

• Nabízí poukázku na slevu 200,- Kč. Poukázku můžete využít na slevu na celkové ošetření v kosmetickém salonu Monika Ducháčková, U Stadionu 8, Svitavy, tel. 605 507 180. Ošetření obsahuje formování obočí, barvení řas  a obočí, masáž obličeje nebo čištění pleti, masku dle typu, poradenství. Více informací na tel. 724 796 982, 461 530 134.

Regionální dárky

• Nabízíme knihy, tašky, termosky, sportovní trika, DVD, CD. Dárky si objednejte z věrnostního programu Abobonus na www.mojepredplatne.cz nebo se informujte o možnost využití věrnostního programu ve své regionální redakci.