Radnice hledala náhradní prostory, zamýšlela výstavbu seniorského domu s chráněnými byty s tím, že v přízemí budou ordinovat lékaři. Projekt je zpracován, město žádá o dotaci, ale otázku zázemí lékařů muselo řešit okamžitě, a tak se nabídly prostory v hasičské zbrojnici. Luboš Holman uvádí: „Je tam dost místa, podle vyjádření hygieny odpovídají interiéry pro zřízení ordinací. Takže tam najde nové zázemí obvodní a dětský lékař. Zubařka doktorka Skalická se rozhodla odejít do Kopidlna, kam za ní budou pacienti dojíždět. Ale ordinaci pro ni jsme také připravili.“

Náklady na úpravu se vzhledem k tomu, že práce provádějí místní hasiči brigádnicky, vyšplhají k 200 tisícům korun. Lékaři by měli v nových ordinacích začít pracovat závěrem července.

Jak jsme vás již informovali, TJ Sokol uspěla se žádostí o grant na výstavbu víceúčelového hřiště, které bude vybudováno po bývalém fotbalovém hřišti. Práce pokračují. Náklady přesáhnou dvoumilionovou částku, z toho 700 000 korun věnuje obec. Vznikne zde víceúčelové hřiště s umělým povrchem pro tenis, volejbal, nohejbal a další.