Na hlavním pódiu na Valdštejnově náměstí zazní swing a jazz od umělců ze skupiny Jazz kvintet z Turnova. Následovat bude taneční vystoupení jičínského Aerobic clubu nebo koncert studentské kapely hrající vlastní skladby žánru rock – Bassilur. V odpoledních hodinách se zasmějete s Klaunem Ferdou a časopisem Sluníčko. Možná si popřemýšlíte a určitě se zasmějete u divadélka Karkulka a detektivové. Víte totiž, jak to vypadá, když dva detektivové vyšetřují, jak to vlastně bylo doopravdy s Červenou Karkulkou? Určitě si nenechte ujít zábavný program Tonda Obal na cestách, který je určený k podpoře třídění a recyklace. Pokud jste se v předchozích dnech nestihli projet vláčkem po městě s Řehečským kvartetem a jejich divadelně hudební formací, budete mít poslední možnost od 10:00 a od 13:00. Pokud jste soutěživí a rádi běháte, zúčastněte se Pelášení v lipách od 10:30 v lipové aleji.

Jinčí čin se s Vámi slavnostně rozloučí v zahradě Knihovny Václava Čtvrtka v Jičíně. Přijďte zhodnotit projekt Jinčí čin! Zajímá nás Váš názor, kritika i chvála. Odměnou Vám bude koncert Máša a Medvěd. Medvěd s sebou vezme Mášu a zahrají na housle, akordeon a kytaru. Písně klidné i taneční, inspirované tóny blízkých i dalekých krajin. Takové bude rozloučení nejen projektu Jinčí čin pro letošní rok.

Rozkvetlým jarem a nedělním programem se my, celá produkce festivalu 27. ročníku, všichni umělci a účinkující, zpěváci i známé osobnosti, loučíme s Vámi návštěvníky a doufáme, že se s Vámi uvidíme i za rok… Na viděnou!