Čtyři veletržní dny byly rozděleny na dva dny vstupu pro odbornou veřejnost a na dva dny pro veřejnost širokou. Sdružení Podzvičinsko, které propaguje oblast Podkrkonoší, se opět účastnilo v rámci expozice Královéhradeckého kraje.

Z veletrhu Holiday World.Na stánku Podkrkonoší bylo možné sehnat informační materiály v podobě tipů na výlety, atraktivit oblasti, ubytování, akcí atd. Spolu se sdružením Podzvičinsko se veletrhu zúčastnilo i město Hořice, Revitalizace Kuks o.p.s., ZOO Dvůr Králové. Na stánku bylo rovněž možné zakoupit regionální produkty jako je pivo Tambor z Královédvorského pivovaru, hořické trubičky od firmy Pravé hořické trubičky s.r.o., chutný preclík z Rýdlova pekařství v Lázních Bělohrad, mošt značky FRUITSTRUE z Ostroměře, skleněné ozdoby od firmy OZDOBA.CZ ze Dvora Králové nad Labem nebo také Bylinné kapky z Kuksu.

Prezentaci města Dvůr Králové nad Labem bylo možné navštívit ve stánku Věnných měst.
Návštěvnost pražského veletrhu byla slušná, a to především o víkendu, kdy veletrh byl určen pro širokou veřejnost. Sdružení Podzvičinsko se dále bude účastnit veletrhu Infotour a cykloturistika a to v období 14. – 15. března v kongresovém centru Aldis v Hradci Králové.    Podzvičinsko