Oběma akcím přálo počasí, a tak i návštěvnost byla solidní. Za necelé tři dny (16.-18.září) se přišlo podívat 1518 dětí a 1607 dospělých návštěvníků.

Výstavu obeslalo 73 vystavovatelů, z toho 18 mladých chovatelů. Přijeli z celého jičínského okresu, ale i z Lomnice nad Popelkou, Hradce Králové, Nového Bydžova, Dvora Králové a Semil. Tito chovatelé vystavili 219 ks králíků, 71 voliér drůbeže (213 ks), 22 voliér holubů (110 ks), 31 voliér papoušků a 20 výstavních andulek, 10 vitrínek s terarijními zvířaty. Králíky posuzovali posuzovatelé Jiří Andrš, Zdeněk Kalous a Jiří Vacek, drůbež Jaroslav Kalaš a Miroslav Pour, holuby Jiří Sčebel a papoušky a andulky posuzovatel Vilém Holeček.

Mnoho zájemců si nakoupilo velké množství chovných zvířat. Závěrem bych chtěl poděkovat za poskytnutou finanční podporu všem hlavním sponzorům, mezi které patří nejen Královéhradecký kraj a město Hořice, ale také četné firmy nejen místní.

Nesmíme zapomenout na tradiční výpomoc žáků z místní střední zemědělské školy při pátečním posuzování zvířat. Velký dík patří všem členům základní organizace ČSCH Hořice, kteří se aktivně podíleli na celém průběhu hořické okresní výstavy.  jednatel ZO ČSCH Hořice Josef Maťátko