Volba pro město má čtyři mandáty, o jeden více než v roce 2014. Volbu bude nově prezentovat učitel Ivan Sehnal. Stejně je na tom ODS, ze dvou mandátů v roce 2014 letos získala tři a do zastupitelstva se vrací lékař Tomáš Roučka. Zeštíhlela ČSSD, ze čtyř mandátů má pouze dva. Stranu posílil Vladimír Doubek, který v předchozích volbách zastupoval Otevřenou radnici. Komunisté udrželi jeden hlas, v zastupitelstvu se objeví Otakar Ruml.

„Máme historicky nejlepší výsledek, který pro nás byl příjemným překvapením. Nevnímáme to jako úspěch Sportovců, ale jako úspěch celé koalice, která ze třinácti mandátů posílila na osmnáct,“ shrnuje výsledek starosta Josef Cogan. Sportovci jsou v koalici s Volbou pro město a ODS.

„Ve stávající koalici bychom rádi pokračovali, naši partneři to považují za správný směr,“ doplňuje Cogan. V Nové Pace by se nemělo měnit vedení na radnici, starosta Josef Cogan i oba místostarostové Pavel Bouchner a Milan Pospíšil starší zůstávají.

PŘEHLED ZVOLENÝCH ZASTUPITELŮ:*Josef Cogan, Pavel Bouchner, Václav Pačesný, Rudolf Cogan, Marek Nýdrle, Václav Řeháček, Petr Kracík, Stanislav Albrecht, Petra Kracíková, Olga Viková a Zdeněk Augusta (všichni Sportovci za Novou Paku).
*Mgr. Milan Pospíšil, Miloš Dušánek, Stanislav Šmidrkal, Ivan Sehnal (všichni Volba pro město).
*Bc. Milan Pospíšil, Tomáš Roučka, Vladimír Roučka (všichni ODS).
*Josef Horák, Vladimír Doubek (oba ČSSD).
*Otakar Ruml (KSČM)