Během úterka pracovníci Technických služeb Jičín udržovali sjízdné silnice i cyklostezky, k tání sněhu napomohlo solení.

Meteorologové předpovídají během noci na středu a ráno vydatné sněžení, které může značně zkomplikovat dopravu. 

Hlášení našich čtenářů z facebooku

Terézia Tess Svobodová, 3. leden v 21:12: Jinolice a platí tu vyhrab se sám a nebo si vezmi brusle, když chceš do práce.

Tomáš Frank Jozífek, 3. leden v 21:25: Jičín sníh padá. Na sídlišti Na Jihu se nikdo kromě popelářů neobjevil a podle mapy, se kterou jsem obeznámen, ani objevit neměl. Pro údržbu chodníků je jen pár vyvolených míst. Silnice jsem neviděl, ale traktor s pluhem taky ne.

Vierka Fischerovic, 3. leden v 21:35: Kousek od Lidickeho nam. Snih odhrnujeme prevazne sami. Silnicari jeli z pluhem az kdyz bylo poklizeno a pomalu roztano. Kdyz bylo treba nic. Porad pada a urcite je pod 0.

Filip Škadra, 3. leden v 21:38Od kina až na konec Hradecké krásně rozsoleno.

Vladislav Chalupa, 3. leden v 21:43: Hofmanova ul. Paka, -0,5, kdo si vyhrabal ma vyhrabano.

Filip Škadra, 3. leden v 23:13: Edit: Už je to rozsolení na řiť, zlatej čistej sníh. :-D

Technické služby Jičín, 4. leden v 02:33: povolávají telefonicky zaměstnance v rámci pohotovostních služeb k odklízení sněhu.

Vladislav Chalupa, 4. leden v 4:20: Silnice vypluzil traktor, takze v pohode. Snehu tak 8cm, byvalo i vice.

Kateřina Švorcová, 4 .leden v 5:20: Parezska Lhota-5cm, neco kolem 0 a stale pada a fouká. Pluh viden dnes pouze 1x ale naprazdno…jelikoz se zde solit nesmi, tak mame ujezdeny snih. Pochvalu dostane soused, ktery vypomaha obci a ten vyhrnul na 1*.

František Čermák, 4. leden v 5:22: Jičín, Technické projely náš chodník na sídlišti s radlicí těsně před čtvrtou, protože je to rovný úsek bez překážek, a já jsem to jen dočistil, jinak se od té doby nic neděje.

Žaneta Lenfeldová, 4. leden v 8:53: No to teda… Malem jsem neodjela do práce ? jednou to zas vypadá na (dříve naprosto NORMÁLNÍ) zimu 

Na železnici je však komplikace, vlaky z Ostroměře kvůli spadlým stromů neprojedou do Lázní Bělohradu. 


Počasí na středu.