Jiří Lábus se stane druhou Ženou za pultem

Legendární vševědoucí levicová prodavačka se vrací ve vizionářské komedii. Je volební víkend. Jiřina, prodavačka v malém koloniálu, věří, že to konečně dopadne a komunisté vyhrají. Již dlouho se učí, jak se řeknou čínsky rohlíky a vlašák, protože chce stačit čínským obchodníkům, kteří přijdou, až se rozjede obchod s východem. Číňané nezklamou, ti nejsou jako Rusové. Tentokrát to všechno vyjde. Hanka, která nakupuje u Jiřiny makrobiotickou stravu, se jí vysmívá. Jiří Lábus a Oldřich Kaiser zazáří v úterý od 19 hodin na prknech Masarykova divadla v Jičíně.

Poslední rozloučení (3. a 4. června, 5. a 7. června):
Poslední rozloučení s Boženou Vyčítalovou (1947) ze Žeretic se koná v pondělí 3. června v 10 hodin v jičínské smuteční síni.
S Josefem Vitíkem (1923) z Hradíšťka se rodina rozloučí v pondělí 3. června v 11 hodin ve smuteční síni v Jičíně.
S Miluší Rajmovou (1929) z Ústí u Staré Paky se naposledy rozloučíme v úterý 4. června v 10 hodin v jičínském Husově sboru.
Poslední rozloučení s Ilonou Havrdovou (1959) z Libuně se koná ve středu 5. června v 10 hodin v jičínské smuteční síni.
Poslední rozloučení s Jadwigou Sedláčkovou (1931) z Kopidlna se uskuteční v pátek 7. června ve 13 hodin v kostele v Kopidlně, po obřadu bude následovat uložení do rodinného hrobu na místním hřbitově.
S Miroslavem Novákem (1945), rodákem z Dětenic, se naposledy rozloučíme v pátek 7. června v 11 hodin v jičínské smuteční síni.