Nezabývali jsme se však jenom bobováním či procházkami po zasněžené krajině. V průběhu celého pobytu jsme měli připravený pestrý program, u kterého jsme si kromě fyzické zdatnosti procvičili paměť, fantazii i šikovnost. Vydali jsme se například na cestu Po stopách Yettiho, na jejímž konci nás čekala sladká odměna.

Také jsme hráli společenské hry, uspořádali turnaj v kuželkách a vyzkoušeli si disciplíny v rámci malé zimní olympiády. Během celého pobytu nám výborně vařili, aby se doplnila energie na další dobrodružství, proto bychom rádi poděkovali týmu kuchařů panu Milanu Syrůčkovi a paní Nadě Jílkové.

Po celou dobu jsme se výborně bavili a na nudu nebyl čas. Soutěžili jsme jednotlivě, ale i ve skupinách či párech a měli jsme tak možnost ukázat, že jsme opravdu skvělá parta a dobří kamarádi. Při návratu nám ostatní Kamarádi, kteří zůstali ve stacionáři, vytvořili uvítací transparent s heslem „Jičín vítá bobisty".

Parta je teď zase kompletní a společně se těšíme na mnoho dalších aktivit, které nás v tomto roce čekají. Již brzy začneme chodit relaxovat do solné jeskyně a také sportovat do místní sokolovny. Mimo to se také moc těšíme na čtení v městské knihovně.

Na závěr bychom rádi poděkovali všem našim sponzorům a partnerům, díky jejichž pomoci se mohl tento zimní rekondiční pobyt vůbec uskutečnit.   Kamarád Jičín