Jedná se o setkání uživatelů z obdobných organizací, jako jejich stacionář. Tento den nebyl ve znamení velkých sportovních výkonů. Hlavním cílem této akce byla aktivizace uživatelů při netradičních soutěžních disciplínách a milá shledání s přáteli z jiných organizací.

Účastníci si prošli deseti stanovišti, kde pro ně byly připraveny různé disciplíny, které procvičily jejich paměť, zručnost, přesnost a fyzickou kondici. Velké poděkování patří studentkám z Lepařova gymnázia, které poskytovaly podporu a pomoc na jednotlivých stanovištích, a skautům druhého oddílu z Nové Paky za zapůjčení pomůcek k jednotlivým soutěžním disciplínám. Kamarády těší, že je o tuto sportovní akci zájem i v organizacích z okolních krajů. Sto dvacet zúčastněných, to předčilo všechna očekávání.

Za velkou snahu každé družstvo z jednotlivé organizace obdrželo keramickou medaili a truhlici s pokladem, které pro tuto akci vyrobili sami kamarádi. Slavnostní vyhlášení proběhlo v příjemné atmosféře, kdy poklad vykouzlil úsměvy na tvářích snad všem soutěžícím. Ti si domů odváželi nejen věcné dary, mimo jiné s motivem Jičína, ale především mnoho pěkných zážitků a vzpomínek.  stacionář Kamarád Jičín