Šéfem tohoto média je Luděk Vondrouš, který na začátku devadesátých let minulého století v našem městě vyráběl a po kabelu distribuoval pro městský úřad pravidelné videozpravodajství. Po kliknutí na adresu se objeví mapka republiky a návštěvník se dostane k hledané reportáži. Kromě Dne s Deníkem v Hořicích jsou zde klipy z Lázní Bělohrad, ale také zajímavosti z Trutnovska, Úpice a dalších míst kraje.

Vondrouš je profesionál s odpovídajícím technickým vybavením, který spolupracuje s externími redaktory. S kvalitou práce jsou spokojeni nejen objednavatelé (např. bělohradský městský úřad), ale především diváci, kterých každým dnem přibývá. Deník navázal s televizí spolupráci a nový počin uvidíte již příští týden. Půjde o reportáže z dalšího Dne s Deníkem, který se bude tentokrát konat v pondělí 26. května od 15.30 hodin na Žižkově náměstí v Jičíně.

Řeč bude i o chátrajícím koupališti.
„Zpracuji každé téma, které si zákazník zadá. Stačí ozvat se čtrnáct dní před akcí, ale v mimořádných případech se to dá stihnout i do dvou dnů. Zatím jsem nemusel žádnou reportáž odmítnout,“ uvedl Luděk Vondrouš. Zákazníka přijde pořízení snímku na zhruba tři tisíce korun a prakticky se nemusí o nic starat. Reportáže jsou archivovány a zájemci je na internetu snadno najdou.

Reportáže na www.nasetelevize.cz