V pondělí se děti mohou těšit na návštěvu továrny na výrobu dřevěných hraček v Albrechticích v Jizerských horách.

V úterý se vydají cestou necestou na turistický výlet s obědem na Ploužnici. Ve středu se mohou těšit do Prahy na divadelní představení Hurvínkovo dobrodružství. Na čtvrtek je plánováno horolezení na stěně i pro úplné začátečníky.

Hořický dům dětí a mládeže nachystal pro děti školního věku příměstský tábor.

Městské kulturní středisko ve spolupráci s místní základní školou připravily týden plný zábavy pod názvem Neseďte, děti, o jarních prázdninách doma.

Hned v pondělí je v kulturním sále Lázní Bělohradu nachystána pohádka LS Bodi Jaroměř O Zubejdě solimánské. Klasická loutková pohádka začíná v 10 hodin a je přepracovaná tak trochu podle filmové adaptace, tak trochu volně.

V úterý v 9 hodin se mohou předem přihlášená družstva zúčastnit turnaje ve florbale v hale SOU. V místním kině bude ve středu v 9 hodin promítán film Fimfárum do třetice všeho dobrého.

Ve čtvrtek od 9.30 hodin vystoupí iluzionista a kouzelník Pavel Kožíšek. A kouzelnická show bude nejen pro děti! Nové dětské představení je velkou kouzelnickou cestou kolem světa.


Co ve Stonožce?


Novopacký dům dětí a mládeže Stonožka přichystal na pondělí od 8 do 13 hodin výtvarnou dílničku a hry v ateliéru. V úterý vyrazí kluci a holky vlakem do Babylonu v Liberci na návštěva IQ parku a lunaparku. Výpravy do přírody se zájemci mohou zúčastnit ve středu 7. března. Připraveno bude střílení, hry v přírodě a opékání vuřtů. „Čtvrtek si zpestříme plaváním v jičínském aquaparku, a to od 8 do 15 hodin,“ zve děti ředitelka zařízení Iva Nováková. Středověké pečení od zrníčka k chlebíčku je připraveno na prázdninový pátek od 8 do 13 hodin.