S manželkou, synem a dcerou procestovali všech šest hlavních ostrovů, a to nejen v létě, ale také v zimě. Havaj viděli jako jen málokdo. Pěšky, na koních, horských kolech a kajacích se dostali do nejodlehlejších míst souostroví.

Po čtyři měsíce si Leoš Šimánek znovu a znovu ověřoval tvrzení, že Havajské ostrovy jsou přírodním unikátem, který nemá na světě obdoby.

Novou velkoplošnou panoramatickou live-diashow doplňuje vydání stejnojmenné fotografické knihy. Diashow mohou vidět zájemci v Turnově, a to v neděli 9.11. od 15 a 19.00 hodin a v pondělí 10.11. od 19.00 hodin v Biu Ráj v Žižkově ulici.

Diashow bude k vidění i v okolních městech: Hořice: pondělí 24.11. – Dům kultury Koruna v 19.00 hodin, Vrchlabí: úterý 25.11. – Kulturní dům Střelnice v 19.00 hodin, Jičín: čtvrtek 27.11. – Masarykovo divadlo v 16 a 19.30 hodin.

Pro naše čtenáře jsme připravili zajímavou soutěž, ve které můžete vyhrát nejen vstupenky na Šimánkovu diashow.

Soutěžní otázka je zde:

Kolikátým státem USA Havaj je a jak se oficiálně nazývá?

Své odpovědi zasílejte buď e-mailem na reporter.jicinsky@denik.cz, nebo SMS zprávou na číslo 736 30 40 30 (za běžný tarif) a na začátek SMS zprávy uveďte kód REP 0522, jen tak bude vaše odpověď nasměrována k nám, do Jičínského deníku. To vše do 25. listopadu, aby si vítěz stihl svoji výhru u nás v redakci vyzvednout.

Důležité je k odpovědi připsat své jméno a v mailu i telefonní číslo, výherce budeme kontaktovat telefonicky.

Z odesílatelů správných odpovědí vylosujeme držitele volné vstupenky na panoramatickou diashow v Jičíně a také výherce fotografické knihy Havajské ostrovy – letní a zimní putování za přírodními divy Tichomoří.