Vyhlašuje sbírku použitého ošacení k humanitárnímu využití a následnému ekologickému zpracování nevyužitelného textilního materiálu.

Přijímáme: letní a zimní oblečení (dámské, pánské, dětské), lůžkoviny, prostěradla, ručníky, utěrky, záclony. Látky (minimálně 1m², prosíme, nedávejte nám odřezky a zbytky látek). Domácí potřeby-nádobí bílé i černé, skleničky- vše nepoškozené.

Peří, péřové a vatované přikrývky, polštáře a deky, obuv – veškerou nepoškozenou, hračky.
Věci které vzít nemůžeme:
ledničky, televize, počítače a jinou elektroniku, matrace, koberce – z ekologických důvodů, nábytek, jízdní kola a dětské kočárky - ty se transportem znehodnotí, znečištěný a vlhký textil
Sbírka se uskuteční v sobotu 5. března od 9 do 17 hodin. Místo: přistavený vagón na jičínském nádraží. Věci prosíme zabalené do igelitových pytlů či krabic, aby se nepoškodily transportem.
Děkujeme za vaši pomoc.
Bližší informace vám rádi sdělíme:
tel. : 224 316 800, 224 317 203.
Více na www.diakoniebroumov.org.

Miletín – Sbírka použitého ošacení se uskuteční ve Spolkovém domě v Miletíně na náměstí – vchod z náměstí:
11. března od 14 do 17 hodin
12. března od 8 do 11 hodin
Sbírku vyhlásily místní skupina Českého červeného kříže, město Miletín a Diakonie Broumov.

Hořice – Občanské sdružení Diakonie Broumov společně s Městským úřadem Hořice vyhlašuje sbírku použitého ošacení. Sbírka proběhne ve čtvrtek 10. března a v pátek 11. března od 8 do 18 hodin ve výměníkové stanici na sídlišti Pod Lipou. Věci prosíme zabalené do igelitových pytlů či krabic, aby se nepoškodily transportem.

Kopidlno – Další ze sbírek pro charitu se uskuteční v pátek 11. března od 8 do 15 hodin na Hilmarově náměstí č.p. 12 (spořitelna, chodba v přízemí). Chtějí–li přispět obyvatelé Drahorazi, Mlýnce, Pševsi či Ledkova, mohou zavolat na městský úřad a město dopravu zajistí.
Tel.: 493 655 682, 493 655 695.