„Čtenářům Jičínského deníku přeji mnoho štěstí, zdraví a úspěchů v novém roce 2011,“ vzkazuje Hana Masáková, nová starostka města Kopidlna.
Stanislav Tlášek, starosta pod Humprechtem (Sobotka), přeje čtenářům do roku 2011 hodně štěstí, zdraví, spokojenosti a dostatek času na čtení Jičínského deníku.

„A Jičínskému deníku přeji zajímavé a kvalitní reportáže z regionu a věrné čtenáře,“ dodává.

Vysokoveselský šéf radnice Luboš Holman přeje čtenářům především zdraví, to si nikdo z nás nikde nekoupí. „Již několik let sleduji, jak se zhoršují mezilidské vztahy, a proto bych chtěl všem čtenářům popřát, aby se dokázali radovat z každé maličkosti, nebát se pozdravit třeba souseda a potěšit se navzájem vlídným slovem. “

Nováček mezi starosty Jiří Kazda ze Železnice přeje Deníku do nového roku 2011 co nejméně špatných zpráv, redaktorům hodně štěstí, úspěchů v soukromém životě i v zaměstnání, víc času na své koníčky, hodně životního elánu a především pevné zdraví.

„Čtenářům Jičínského deníku chci popřát do nového roku to známé - hodně zdraví, štěstí a životního optimismu,“ píše Pavel Šubr, starosta Lázní Bělohradu.

„Pokud tedy mohu, tak bych všem popřál do roku 2011 více ohleduplnosti, více upřímnosti, více radosti, více lásky a více skromnosti. Na druhou stranu přeji všem méně lhostejnosti, méně závisti, méně hlouposti a méně pomlouvání. Přejme lidem úspěch a radujme se z úspěchů nejen svých, ale i druhých. Udělejme vše pro to, aby se nepotvrzovalo, že nejvíce potěší cizí neštětí. Přeji všem, aby na sebe nenechali působit jenom špatné zprávy z různých médií, kde jsou lidé jenom strašeni a masírováni různými hrůzami a stanovisky o tom, jaká nás čeká hrůza. Vždyť stačí vzít do ruky obyčejný selský rozum a zjistíte, že toto strašení a vysílání hrůzných zpráv je jenom proto, aby byla velká sledovanost a velká tržba za prodej bulvárních tiskovin,“ domnívá se Miroslav Nosek, starosta Miletína.

Martin Puš, který vede jičínskou radnici, napsal:
„Čtenářům si dovoluji popřát šťastné vykročení do nového roku, v něm především zdraví, štěstí a pohodu a prostřednictvím Deníku jenom a jenom dobré zprávy.“