Pani se jmenuje Kristen S., žije nedaleko Madridu, pejskovi se říká LUPI. S pesanem jsem osobně chodil asi týden na procházky a je to milý hodný pes, co potřebuje hodně běhat, i když má nyní jen3 nohy. v behu ho to vubec neomezuje.Funguje jinak jako normální zdravý pes.

Paní by zařídila jeho dopravu do Čech s tím, že si přeje, aby se dostal do rodiny nebo k páníčkovi, který ho bude mít opravdu rád,a občas jípošle foto, jak se pes mádobře.Komunikovat s ní je možné anglicky, německy a španělsky.Díky, Míra.

Pes měl asi před rokem úraz, kdy přišel o jednu nohu. Fotky v galerii jsoupřed i po úrazu. Pokud by někdo mohl pomoct s jeho umístěním, bylo by to fajn, protoženení jisté, jak dlouho ho paní ještě může nechat doma - manžel na ni tlačí, a ona ho do útulku dávat nechce.Je jí jasně, že španělský útulek by pro hendikepovaného psa byl se vší pravděpodobností jeho posledním místěm na Zemi.

Kontakt v případě potřeby -telefonní číslo je tedy: 732 571 158. Děkuji zaspolupráci, v případě potřeby dalších informací je možné je zjistit.