Z Bělohradu do celého světa. Den cestovatelských přednášek

Sobota 1. února od 11 hodin, Lázně Bělohrad: Cestovatelské přednášky a promítání se již řadu let těší velké popularitě. Někteří je berou jako možnost seznámit se s místy, kam se pravděpodobně sami nepodívají, jiní na nich čerpají inspiraci pro vlastní cesty. A co si takhle dát celý maraton cestovatelských přednášek? Doražte v sobotu do sálu lázní v Bělohradu a prožijte skvělou atmosféru dálek. Začátek je v 11 hodin a zajímavý program tu na vás čeká až do večera. Sedm zkušených cestovatelů vás v pětadvaceti přednáškách provede dvanácti zeměmi napříč celým světem. Na přednášky se dostanete zcela zdarma a navíc můžete v tombole vyhrát hodnotné ceny včetně zájezdů od pořádající CK Hoška Tour.

Valdštejn jako objekt fotokoláží

Umělecké digitální fotokoláže na Valdštejnské téma připravuje Jitka Pírková. Veřejnost je bude moci vidět již od příštího týdne v galerii jičínské knihovny. Vernisáž výstavy se chystá v úterý od 17 hodin, společně ji uvedou Eva Bílková a Jaromír Gottlieb.

Poslední rozloučení

V pátek 31. ledna se v jičínské smuteční síni v 11 hodin rozloučíme s Dagmar Vysučkovou (1950) z Ohnišťan, ve 12 hodin s Hildegard Petráčkovou (1943) z Vršců a ve 13 hodin s Mgr. Magdalénou Kvapilovou (1954) z Jičína. Týž den se ve 14 hodin v obřadní síni v Mladé Boleslavi rozloučíme s Jarmilou Švorcovou (1942) z Řitonic.
S Juliem Hájkem (1935) z Prahy se rozloučíme v sobotu 1. února v 11.30 hodin v Pševsi.
V pondělí 3. února se ve 13 hodin v kostele ve Vysokém Veselí koná rozloučení s Helenou Horváthovou (1968) z Vysokého Veselí. Týž den se v 11 hodin v jičínské smuteční síni rozloučíme s Oldřichem Víchem (1942) z Lužan.