Původní komedie z divadelního prostředí již v pondělí v Jičíně

Pondělí 9. března od 19 hodin, divadlo Jičín: Bob Barel je diváky milovaný seriálový herec a kritiky nenáviděný divadelní herec. Nyní je však na dosah získání ceny Thálie za nejlepší herecký výkon. Od vítězství ho dělí jen jediné – hlas obávaného kritika. Bobův věrný přítel a především jeho agent v jedné osobě Kamil je ale připraven pomoci mu kritikův hlas získat. A jejich přesvědčovací metody jsou přímo smrtící. Komedie napsaná přímo pro Švandovo divadlo je nekompromisním nahlédnutím do hloubi divadelních útrob, kde se hon za úspěchem rovná boji o přežití. Ušetřen není nikdo od dobrosrdečného vrátného, přes dramaturgyni toužící po lásce až po ředitele, jenž musí tvrdou rukou vést podnik, kde se ale všichni chtějí kamarádit. Na divadelní hru Smrt nám sluší můžete vyrazit již v pondělí, vstupenky jsou v cenovém rozpětí 300 až 350 korun.

Poslední rozloučení

V pondělí 9. března se ve 12 hodin v jičínské smuteční síni rozloučíme s Emilií Geršlovou (1941) z Budčevsi a ve 13 hodin s Milenou Koubkovou (1943) z Popovic.
Ve středu 11. března se v 11 hodin v jičínské smuteční síni uskuteční rozloučení s Danuškou Horčičkovou (1937) z Butovsi. O hodinu později se na témže místě rozloučíme s Karlou Komyšákovou (1939) z Dětenic.
V pátek 13. března se v jičínské smuteční síni v 11 hodin rozloučíme s Helenou Krausovou (1949) z Cidliny. Týž den se ve 13 hodin v kostele v Sobotce koná rozloučení s Vratislavem Černým (1957) z Chotětova.
V úzkém kruhu rodinném se pozůstalí rozloučili s Květou Soukupovou (1928) z Jičína, Jarmilou Gnipovou (1989) z Kopidlna, Josefou Šimerkovou (1927) z Vlčího Pole a Josefem Víchem (1960) z Jičína.

Ilustrační foto.
Výstavní chodbu zaplnila vajíčka. Ne však malovaná