Tento rok bude ve znamení nepokojů a nespokojenosti. Politická scéna bude nestabilní a karty odhalují přesuny pozic, špatná rozhodnutí, která přinesou nepokoje, možné jsou i demonstrace a stávky.

U lidí převládá nespokojenost a strach z budoucnosti, na prvních pozicích žebříčku bude kariéra a peníze, a to i za cenu rozpadu vztahů a zhoršení zdraví. Odborníci a špičky různých oborů budou hledat uplatnění v cizině a republiku tak budou opouštět (a to nejen doktoři). K nám pak budou přicházet mnohem méně kvalifikovaní zaměstnanci hlavně ze Slovenska a dál na východ. Malí podnikatelé budou hromadně přerušovat živnost, tím se zvýší nezaměstnanost.

 Lidé budou své zdraví odsouvat do doby, kdy lékařský zákrok bude nezbytný, často budou spoléhat na různé preparáty, zároveň se zhorší kvalita poskytované zdravotní péče. Otevřou se nůžky mezi chudými a bohatými, mnoho rodin se ocitne na pokraji bídy, bude to o velkém počítání a odepírání.

Objeví se mnohem víc násilí a hádek. Stále více lidí vstoupí na duchovní cestu, budou se obracet na ezoteriky a léčitele. Upevňujte proto vztahy v rodině a mezi přáteli. ⋌(ter)