Letošní rok vybrala třídní učitelka Jitka Hlawatschke s kolegyní Zlatou Budinskou místo k pobytu v obci Voletiny u Trutnova na chatě Webrovka, která se nachází uprostřed lesa plného překvapení.
Na děti čekalo nejen učení v neobvyklém prostředí a netradičními metodami, ale i spousty zajímavých akcí, výletů a her.

Bohužel nám nepřálo počasí natolik, abychom mohli celý týden strávit jízdou na bobech, ale ochotný vedoucí objektu pan Jiří Oudes děti za sněhem dovezl. Celodenní výlet na Černou Horu a dlouhá jízda na saních i bobech s cílem v Peci pod Sněžkou zanechala v dětech úžasný zážitek. K tomu se ještě přidal armádní den s exkurzí ve vojenském bunkru, pěší výlet do míst bývalého hradu Rechenburk, turnaj ve hře Člověče, nezlob se! a spousty zajímavých hodnotných cen. Děti si odvezly domů mnoho vzpomínek.

Poděkování za příjemný předvánoční týden patří zejména zaměstnancům chaty Webrovka, kteří se o nás celý týden dobře starali a rodičům za jejich přispění hodnotnými cenami.

I přes ohromnou radost z cesty domů se děti ptaly na příští školu v přírodě. Kam tedy vyrazíme za rok? Mgr. Jitka Hlawatschke, Mgr. Zlata Budinská