Začali jsme již před koncem minulého roku návštěvou v Dětském domově v Semilech, kde jsme si prohlédli celé toto zařízení a přispěli pod stromeček trochou dobrot.

Koncem ledna jsme byly přítomné na plese v Tuři. Opravený zámeček byl krásnou kulisou pro veselici. V lednu byla také domluvena řada sponzorských akcí jedné z firem, která nám každý měsíc pravidelně přispívá na chod organizace. Začátkem února se uskutečnilo výjezdní zasedání ve Vrbici, spojené s besedou o historii obce, kterou nám osvětlil pan starosta vesnice. Zde byl také vypracován plán schůzí a plán práce na celý rok. Každý člen spolku se dozvěděl o kulturních akcích, které budou, a nakonec se i uskutečnily, jako byla například Josefská zábava v březnu, Pomlázková v dubnu, Májová v květnu, spolu s Rozlučkovou zábavou v Butovsi.

V březnu jsme uspořádali relaxační týden v lázeňském městě Poděbrady. Koupele, masáže, relaxační cvičení v bazénu a kulturní program prospěly všem účastníkům. Měsíc květen začal pomocí oblastnímu spolku při zajištění a rozhodcování soutěže mladých zdravotnických družin z celého okresu. Soutěž se uskutečnila v krásném prostředí na Čeřovce u srubu skautů.

Koncem května se již odjíždělo do Čalova – Velkého Mederu do termálních lázní. Další turnusy následovaly v červnu a v září. Mnoho účastníků strávilo při utužování zdraví krásné chvíle pohody a zábavy.

V červenci jsme se vyjeli podívat na reklamní akci do Herlíkovic a následně lanovkou na Žalý. Jediné, co nás tu překvapilo, bylo počasí, ale přesto panovala dobrá nálada.

Začátkem září jsme absolvovali tajný výlet na Hrubý Rohozec a do Muzea panenek v Troskovicích. Spokojenost panovala i pak na taneční zábavě.
A to je asi tak vše, co jsme pro připravili a chtěli nabídnout, a taky se nám to povedlo. Nechtěli bychom nic zakřiknout a nebo nedej bože se chlubit, ale máme z těchto povedených akcí upřímnou radost. O dalších akcích naší skupiny se veřejnost může dozvědět z vývěsní skříňky za „Myší dírou“ v Nové ulici nebo z tisku. výbor místní skupiny ČČK č. 27 Jičín