Na základě výběrového řízení získal dlouhodobý pronájem areálu podnikatel Milan Labašta z Pecky. Koupaliště a kemp spravuje v současnosti příspěvková organizace, která zaměstnává 3,5 pracovníků.

Nabízí ubytování i se stravováním v chatkách, ve vlastních karavanech a stanech, dále možnost koupání v bazénu s upravovanou vodou a také pronájem sportoviště. Na návštěvnosti má z velké části vliv počasí, které za poslední roky milovníkům vodních hrátek nepřálo, a tak se městys rozhodl přistoupit ke změnám.

Starostka Hana Štěrbová doplňuje: „Měli jsme také problém s bazénem, hygiena požaduje jeho rekonstrukci.“ Zastupitelé proto rozhodli o zrušení příspěvkové organizace a objekt nabídli k pronájmu.

Nový nájemce totiž ve svém záměru za zhruba dvacet milionů korun počítá i s renovací bazénu, kde vznikne přechod do vody, brouzdaliště, betonová vana bude vyložena plastem a voda bude přihřívána díky slunečním kolektorů.

Milan Labašta hodlá navíc rozšířit kapacitu chatiček a na louce za potokem vybudovat plochu pro stany. Na svém záměru může pracovat od ledna, kdy mu bude zařízení pronajato.