V odpolední show zazpíval sbor místního gymnázia, o plánech radnice promluvil starosta Josef Cogan, dále byla k vidění pestrá show.

Na trialovém motocyklu předvedl své umění Jiří Svoboda, beat-box jste mohli slyšet v podání Dominika Mráze a zatančila břišní tanečnice Kaira se svojí krajtou. Více přineseme na našem webu zítra a v sobotním vydání Jičínského deníku v sobotu 2. května.

Aktualizováno:

Čarodějnický Prima Den s Deníkem na Masarykově náměstí zahájil ve čtvrtek odpoledne pěvecký sbor místního gymnázia.

Se starostou Josefem Coganem jsme hovořili o jedné z prioritních akcí – výstavbě sportovně regeneračního centra. Koupání v Nové Pace léta chybí a místní musí za vodou vyrážet do okolí. Stavba areálu měla být zahájena v letošním roce. Radnice neobdržela dotace z Regionálního operačního programu, a proto bude budování odloženo. Dočkají se tedy Novopačtí vlastního krytého bazénu?
Starosta přislíbil, že ano, a pokud to finanční situace města dovolí, bude to již v příštím roce. Pokud Paka totiž nezíská prostředky ani v další výzvě, bude stavbu realizovat sama. „Postavíme pouze ale zastřešenou část zhruba za 80 milionů,“ potvrzuje starosta. Původní projekt s venkovním bazénem počítá s náklady 110 milionů korun. Jaká varianta bude realizována, to starosta nemohl zodpovědět.

Prima Den s Deníkem okořenil s beat – boxem Dominik Mráz, břišní tanečnice Kaira, vlnící se z hroznýšem Lucinkou kolem svého ladného těla. Úžas vyvolal v přihlížejících Jiří Svoboda , který dokonale ovládal svoji trialovou motorku, se kterou si troufl přeskočit i ležící dívku.

Dámy čekali na herce Miroslava Šimůnka, který přijel včas a představil se jako příjemný a okouzlující mladý muž bez hvězdných manýr. Více jak stovka přítomných jistě byla s odpolední promo akcí spokojena.