Tento problém odpadá na koupalištích, kde je voda chemicky upravována a pravidelně kontrolována. Jako třeba v bazénu v milovickém autokempu.
Voda je tu čistá a má příjemných 25 stupňů. Děti jistě ocení vodní skluzavku a ty úplně nejmenší brouzdaliště. Koho omrzí koupání, může si v areálu zahrát volejbal, tenis, minigolf, fotbal, či dokonce paintball.

Každou středu se navíc od 16 hodin mohou děti vyřádit na dětské diskotéce, která je doplněna i různými soutěžemi. Zabaví se i na velké trampolíně nebo pískovišti.

Cesta kolem světa

Další specialitu představí kemp příští víkend, kdy by se měl rozjet projekt Cesta kolem světa.

 Během letních týdnů navštíví Milovice kovbojové z Divokého západu, břišní tanečnice, nebo si budete moct ochutnat nějakou tradiční specialitu z mezinárodní kuchyně.

Petra Pokorová, která má na starosti provoz areálu kempu a koupaliště, dále uvádí, že autokemp je naplněn zhruba z osmdesáti procent. Chatky a bungalovy jsou obsazeny, ale pro karavany a stany je stále místo.

Autokemp nabízí komfortní zázemí – v areálu najdeme pět sociálních zařízení, několik samostatných kuchyněk, prádelnu a restauraci, občerstvení i prodejnu potravin.

„Moc se nám tu líbí, i když jsme tu poprvé. Krásný je nejen zdejší areál, ale také okolí. Zatím jsem stihli jen návštěvu Hořic, kterými jsme nadšeni,“ říká paní Lída z Tábora. ⋌ (ter)