Ve třech kategoriích se představilo celkem 24 závodníků ze širokého okolí. Poslušnost na „place“ posuzovala rozhodčí Iva Hloušková, druhý rozhodčí Miroslav Dlabola hodnotil stopařské výkony. Posuzování obran se zhostili střídavě oba. Přestože počasí bylo už od rána pěkné, slunečné, dlouhotrvající sucho se při vypracování stopy podepsalo, a tak ani jedna stopa nepřesáhla 90 bodů ze 100 možných.

V Memoriálu Karla Hellera v kategorii ZM zvítězil Josef Žigo s fenou německého ovčáka Nikol ze Staré Paky, jako druhá se umístila Jolana Mikulková a fena NO Alisa z Nového Bydžova, třetí skončila Jana Částečková se psem bílého švýcarského ovčáka Harrisonem z Hronova. V obranářském závodu Memoriál Jardy Diviše podle ZVV 1 zvítězil Pavel Jandík s fenou belgického ovčáka malinois Britou z Liberce, jako druhý se umístil Vladimír Řehák a fena NO Queeny z Jaroměře a na třetím místě skončila Jana Vlachová opět s fenou NO Laren z Hronova.

V nejvíce obsazeném stopařském závodě O cenu Olpranu podle ZVV 1 o pěkné horské kolo si z 11 soutěžících nejlépe vedl tento den nejúspěšnější závodník z Jaroměře Vladimír Řehák s fenou Queeny, druhé místo obsadil Josef Ludvík a fena Pegy z Turnova a na pěkném třetím místě skončila Zdena Vítová s fenou křížence NO Kety z Chlumce nad Cidlinou. Závod proběhl v příjemné atmosféře a v 15 hodin mohly být předány poháry vítězům, všichni závodníci obdrželi upomínkové tašky a diplomy.

Věcnou cenu dostal nejmladší účastník Patrik Moravec z Krakovan. Poděkování patří vedle rozhodčích také figurantům Miloslavu Ryglovi a Tomáši Rudolfovi, všem sponzorům, zvláště městu Hořice. Dík patří celé kantýně a organizačnímu týmu a doufáme, že se v příštím roce opět v takovém počtu sejdeme zas. za kynologický klub Hořice Emilie Včelišová