Předchozí
1 z 5
Další

Hana SteinerováHana SteinerováZdroj: Deník

Hana Steinerová, 22 let, Lázně Bělohrad, studentka

Žije se mi tu dobře. Hodně se mi líbí krásná příroda a dobrá dostupnost do okolních měst jak autem, tak hromadnou dopravou. Dále máme klidné prostředí a milé obyvatele. Co mě mrzí je nedostatek kultury i přes velký potenciál města. Nebo nedostatečná reprezentace budovy, ve které je umístěna informační kancelář. Chybí mi zde kulturní sál, více kaváren a restaurací a větší rozmanitost maloobchodů.

Věra VáclavíkováVěra VáclavíkováZdroj: Deník

Věra Václavíková, 76 let, Lázně Bělohrad, důchodkyně

Nejvíce se mi tady líbí krásná příroda, kterou jsme obklopeni. Díky tomu máme větší možnosti podniknout výlety do přírody. Naopak tu postrádám dostatek pracovních příležitostí pro mladou generaci.

Klára JiráskováKlára JiráskováZdroj: Deník

Klára Jirásková, 21 let, Lázně Bělohrad, studentka

Žije se mi zde krásně a jsem zde velmi spokojená. Jsem ráda za krásnou přírodu, klidné prostředí, vybavenou knihovnu a sportovní možnosti. Máme snadnou dostupnost do okolních měst pomocí hromadné dopravy. Městu bych vytkla investování více peněz do sportu než do kultury. Dále mě mrzí, že zde nemáme dostatek kaváren a společenský sál. Také je škoda, že jsou některé budovy ve špatném stavu.

Pavlína KrátkáPavlína KrátkáZdroj: Deník

Pavlína Krátká, 47 let, Lázně Bělohrad, učitelka

Hodně se mi zde líbí moje práce na základní škole, dále příroda, čistý vzduch, dostatek letních akcí a také, že tu jsou příjemní lidé. Jediné, co mi v našem městě chybí, je koupaliště.

Roman DostálekRoman DostálekZdroj: Deník

Roman Dostálek, 39 let, Lázně Bělohrad, administrativní pracovník

Líbí se mi zde několik věcí – příroda, dostupnost do okolních měst libovolnou dopravou, sportovní vyžití, restaurace, kavárna a dostupnost obchodů a služeb. Chybí mi zde koupaliště či dostatečná nabídka zimních aktivit.