Kulturní přehlídka se uskuteční v městském kulturním středisku (po dobu konání akce je zajištěn bezbariérový přístup do objektu) a začíná v 9 hodin.
„Festival je tento rok poprvé otevřen široké veřejnosti, kterou bychom chtěli srdečně pozvat," tlumočí Olga Banýrová z pořadatelského týmu.

Program

Na festivalu vystoupí klienti sociálních služeb zaměřených na pomoc osobám se zdravotním postižením i žáci místních mateřských a základních škol. Těšit se můžete například na představení žáků speciální MŠ a ZŠ Jilemnice s názvem „Láska je Láska", taneční vystoupení klientů Diakonie ČCE Vrchlabí, či muzikál „Šalamoun" v podání žáků základní školy Brána novopackého sboru Jednoty bratrské.

V rámci doprovodného programu seznámí Vladimíra Kasalová s pejskem Barykem publikum s canisterapií, můžete si prohlédnout prodejní výstavu výrobků chráněné dílny, zapojit se do ručního tvoření, či se zúčastnit ukázky dravých ptáků, které předvede sokolnice Jana Mazúchová.

Podrobný program bude zveřejněn na www.zbb.cz a ve vývěsce Městského kulturního střediska Nová Paka.


„Přijďte s námi strávit příjemné dopoledne plné pozitivní energie," zve Olga Banýrová, koordinátor projektů a komunikace.