V půl sedmé ráno jsme odjížděli školním tranzitem směr Praha. Tam jsme přijeli až na letenskou pláň, kde jsme parkovali. Počasí nám přálo, což bylo hlavně pro sledování sportovních přenosů na obřích projekcích velice příjemné. Nabitý program parku Soči – Letná 2014 s českými hvězdami v čele sliboval báječnou podívanou.

Čerstvé zprávy

Po příjezdu jsme se dozvěděli, že Ondřej Bank zajel životní sjezd, což znamenalo, že v poledne můžeme očekávat velké drama. Od devíti hodin jsme sledovali napínavý zápas našich hokejistů, který pro nás dopadl vítězně.

Pokračovali jsme fanděním Lukáši Bauerovi na jeho oblíbené patnáctikilometrové trati. O přestávkách jsme si prošli celý park a vyzkoušeli si některé sportovní disciplíny. Mezi ty nejzajímavější jistě patřila biatlonová střelba, snowpark, bruslařský okruh a mnoho dalších sportů. Po zhlédnutí jízdy Ondřeje Banka jsme se ještě vyfotili, naskákali do auta a vyrazili zpět do Hořic. Ke škole jsme se vrátili kolem třetí hodiny, a plni zážitků jsme se rozešli do svých domovů.   Jan Perka