Trasa vedla ze sportovního areálu TJ Sokol Dřevěnice do kopce nad částí obce Dolánky, poté se stočila k rybníku Hlíza s nově rekonstruovanou hrází. Závodníci proběhli volejbalový areál a druhá část trasy zamířila po úzké asfaltové komunikaci na jižní část obce. Cíl byl opět na místě startu na volejbalových kurtech, kde všem bylo poskytnuto i veškeré zázemí.

Výsledky nalezenete ZDE: https://www.olympijskybeh.cz/vysledky/drevenice-2024

Za pořadatele TJ Sokol Dřevěnice, Helena a Tomáš Bláhovi: Závod pořádáme dobrovolně s velkým nadšením, víme, že se také potřebujeme zlepšovat, za případné podněty budeme moc rádi.

Dětské kategorie jsme se snažili rozdělit dle počtu dětí v každé věkové kategorii, víme, že to nikdy nemůže být úplněs pravedlivé - napište nám, zda byste si představovali kratší nebo naopak delší trasu pro své ratolesti. Na příští rok bychom rádi změnili i trasu dospělých - dejte nám vědět, zda vás to táhne spíš do terénu, na lesní cesty, do kopců nebo naopak spíš na rovinky a po asfaltovém povrchu. Pokud vám vyhovovala letošní trasa, dejte nám vědět také, budeme se snažit přizpůsobit názoru většiny.