Účastníci si tentokrát pro svůj sraz vybrali autokemp Rumcajs, do kterého se nakonec sjelo přes padesát posádek „maluchů". Vedle domácích dorazili hosté z Maďarska a Polska, naopak chyběli Slováci.

Počasí prý spoustu lidí odradilo a pořadatelům udělalo čáru přes rozpočet. Bohatý doprovodný program vypukl v sobotu ráno na Valdštejnově náměstí, kde zatančily mažoretky. Soutěžící se potom vydali krajinou Českého ráje, kde museli plnit pohádkové úkoly. Odpoledne byly v kempu nachystány soutěže pro děti i dospělé.

Překvapením byl nečekaný příjezd posádek s fiátky obsahu 500,600 a 850. Majitelé těchto vozů totiž shodou okolností pořádali jarní setkání v nedalekém kempu Eden v Jinolicích, a tak při své spanilé jízdě přijeli pozdravit své kolegy. Už se také domluvili na společném příštím setkání.

Mezi účastníky byl i Petr Steinbauer od Českých Budějovic, který dostal fiatka od svého dědy. „Fiat, to byla láska na první pohled. S kolegy jsme se dokonce přihlásili na charitativní rallye Budapešť – Bamako. Trasa byla dlouhá téměř deset tisíc kilometrů a my ji zvládli za šestnáct dní. Jeli jsme ještě s trabantem, ale ten do cíle nevydržel, skončil v Senegalu. Nakonec jsme se vtěsnali do mého fiátka a dojeli ve třech, protože kolegu okradli v Maroku o doklady, a tak se musel vrátit. Jinak jsme všechno zvládli. Byla to paráda," vzpomíná na dobrodružný výlet..