Ze stran obce a kempu ale bylo přání tento již tradiční motosraz (v Lužanech od roku 1998) zachovat, a tak byl osloven jiný pořadatel s dlouholetými zkušenostmi s motosrazy. Chlapci z Full of Energy MC nabízené podmínky přijali a celou akci od základu přebudovali podle svého. Od profesionálně vybaveného velkého pódia, přes kvalitní program se spoustou kapel až po občerstvení.

A ačkoli vstupovali do prvního ročníku pod jejich taktovkou se značným hendikepem (očekávali, že lidi pojedou za značkou, která se přesunula necelých 20 km od Lužan a byla pořádána ve stejný víkend), tak je necelých 2000 návštěvníků příjemně překvapilo. Z pozitivních ohlasů po skončení akce bylo znát, že vědí, co dělají, jdou správným směrem a skomírající motosraz se opět nadechuje.

Vrácení zašlé slávy
Na každém z následujících ročníků bylo znát, že pořadatelé nespí na vavřínech, naslouchají návštěvníkům a nebojí se ani zásadnějších změn. To byl třeba v roce 2013 přesun celého centra dění na větší louku na nejvzdálenější straně kempu, aby se kvůli stále se zvyšující návštěvnosti zvětšil prostor před pódiem. Nebo loni zavedení vlastního platidla, což byla nežádoucí novinka jen pro kapsáře.

Hodně pozornosti bylo věnováno i bezpečnosti, a tak nebyla poslední dva roky hlášena žádná krádež, což je u takhle velké venkovní akce překvapivé. Motosraz v Lužanech se stále vyvíjí a díky tomu se znovu vrací mezi nejoblíbenější motoakce v ČR. Důkazem jsou i čísla z posledního ročníku: 2743 návštěvníků a 20 820 vypitých piv.

Rok 2015
Letos je opět hodně vsazeno na kapely, mezi kterými jsou taháky jako Horkýže Slíže, Dymytry, Ready Kirken nebo De Bill Heads. Mezi revivalovými pak najdete také to nejlepší: Špejbl's Helprs (AC/DC) a R+ Members Club (Rammstein). To samozřejmě není celý výčet; vystoupí také Fénix, Wanastowi Vjecy Revival, Alžběta, Ty krávo, Self Defence, Alibi rock a Stresor. Program je protkán různými soutěžemi, ve kterých se dá vyhrát spousta cen, ale hlavně se při nich pobaví nejen soutěžící.

Motopárty v Lužanech.Nebude chybět Miss mokré tričko, soutěž o nejhezčí motorku a něco opět plánuje i Kapitán Morgan. Samozřejmostí je sobotní společná vyjížďka, jejíž trasa je letos naplánovaná přes Hořice, a vzhledem k tomu, že loni vyrazilo přibližně 800 strojů, předpokládá se opět úžasná podívaná na dvoukilometrového hada. Po delší odmlce se vrátí i kaskadérská show, a jelikož je centrum dění na louce, bude to trial show v podání Lukáše Petráčka. Zpestřením pro motorkáře je možnost vyzkoušet si některý z letošních modelů Moto Guzzi, které budou v rámci demo jízd k zapůjčení přímo na motosrazu.

Kvůli dlouhotrvajícímu suchu a zvýšenému riziku požárů se pořadatelé rozhodli zrušit závěrečný ohňostroj a zařadili místo něj na pátek ohňovou show skupiny Akáda & Meče blesky.

Opět bude připraveno kryté sezení o celkové ploše přesahující 800 m², koktejl bar a dostatečná zásoba piva.