Pro vaše pohodlí i rychlejší dosažení cílů budou stejně jako v minulých letech jezdit cyklobusy, které na území Podkrkonoší vyjedou 28. května a budou v provozu do 28. září tohoto roku.

Cyklobusy budou v Podkrkonoší jezdit v červnu a v září vždy v sobotu, v červenci a v srpnu vždy ve čtvrtek a v sobotu, na trase Hradec Králové – Sadová – Milovice - Hořice – Miletín – Dvůr Králové nad Labem – Bílá Třemešná – Dolní Brusnice – Mostek – Hostinné – Vrchlabí a zpět. Další spoj jede na trase Kuks – Choustníkovo Hradiště – Dvůr Králové nad Labem – Bílá Třemešná – Dolní Brusnice – Zvičina a zpět.

První ranní spoj vyjíždí ze Dvora Králové nad Labem přes Choustníkovo Hradiště – Kuks – Heřmanice – Jaroměř – Holohlavy do Hradce Králové. Na přehradu Les Království cyklobus nezajíždí.

Turisté se na provoz cyklobusů mohou těšit i ve dnech 5. – 6. 7. a 28. 9. 2016.
Detailní informace o odjezdech a příjezdech autobusů naleznete v jízdním řádu na www.podkrkonosi.eu. Spoje mají bezbariérový přístup a jsou vybaveny stojanem pro kola.

Projekt cyklobusů byl připraven Svazkem měst a obcí Krkonoše ve spolupráci se spolkem Podzvičinsko, Královéhradeckým krajem a dalšími. Neváhejte a využijte možnosti podívat se na kole po Podkrkonoší a do Krkonoš. Více informací najdete na www.podkrkonosi.eu a na www.krkonose.eu.
DM Podzvičinsko

Cyklobusy Podkrkonoším.