Jak sdělil packý místostarosta Pavel Bouchner, vše probíhá podle plánu. Rovněž nás seznámil, co zázemí krytého bazénu poskytne jeho návštěvníkům a nač se mohu od letošních Vánoc těšit.

V prostoru krytého bazénu nebude chybět vířivka a novinkou je, že zde bude rovněž v přístavbě umístěna infrasauna, která díky infrapanelům prohřívá lidský organismus. V kabině pro šest osob budou prosklené dveře se zrcadlovým či neprůhledným efektem ze strany bazénu. Spínání zářičů bude ke každému jednotlivě infrazářiči přes čidla. Na stěně v prostoru bazénu budou kontrolky obsazenosti jednotlivých zářičů a tím lidé v bazénu budou světelně informováni o obsazení infrasauny.

V prostoru bazénu bude k dispozici digitální časomíra s dálkovým ovládáním s možností měření času. Pro invalidy zde budou připraveny vozíky a zvedáky do vnitřního bazénu. Pro vozíčkáře, ale i pro kočárky bude umožněn bezbariérový vstup na terasu s pergolou.

Mimo venkovní bazén, který bude v zimě vypuštěn, zde bude dětský bazén s malými skluzavkami s ručním pumpováním vody. Dále zde budou umístěny sprchy a pítko. Venku nebude chybět ani vířivka a stánek s občerstvením. Pačáci se mají opravdu na co těšit.    Míla Pour