A je pro nás nanejvýš důležité, abychom mohli své služby rozvíjet a poskytovat našim klientům tu nejlepší možnou péči. Proto se účastníme soutěže Pomáháme s Vámi, kterou vyhlásila společnost Tesco Stores CR.

Dostali jsme se v této soutěži až do finále, kde se soutěží již v místním, jičínském Tescu. Za každý nákup nad 200 korun dostanete žeton, který pak můžete přidělit právě nám, Apropu.

Výherci Tesco věnuje 50 000 Kč. Touto částkou chceme podpořit jednu z našich služeb, kterou je osobní asistence. Rozhodli jsme se, že tuto výhru bychom nepoužili na konkrétní událost, ale právě na rozvoj naší ustálené služby tak, abychom ji mohli poskytovat i nadále ve skvělé kvalitě a zároveň pracovat na jejím zlepšení!

Víme totiž, že vždy jsou možnosti se zlepšovat. To se pak přímo promítne i do života našich klientů, kterým osobní asistence tvoří velkou část jejich času. Zároveň je nesmírně důležité adekvátně ocenit pracovnice z přímé péče, protože ač je tato práce naplňující a nesmírně důležitá, je také ohromně fyzicky a psychicky náročná, a to obzvláště díky tomu, že většina našich klientů je upoutána na vozík.

Budete-li mít tedy cestu do Tesca, hoďte nám prosím váš žeton. Uděláte moc dobrou věc! Děkujeme všem, kteří nejste lhostejní!    Adam Kracík