Bačalky (účast: 62,79%, hlasy: 536, mandáty: 7)
SNK pro Bačalky a Lično 6, 84,51%; SNK obce Bačalky a Lična 1, 15,49%

Bašnice (účast: 69,75%, hlasy: 680, mandáty: 7)
Miroslav Šolc, NK 1, 12,79%; Lenka Koňáková, NK 1, 12,35%; Martin Frýdl, NK 1, 11,32%; Milan Novotný st., NK 1, 11,03%; Tomáš Chlad, NK 1, 9,71%; Dita Mašková, NK 1, 9,41%; Milan Novotný ml., NK 1, 7,65%

Běchary (účast: 45,81%, hlasy: 426, mandáty: 9)
Jiří Jiránek, NK 1, 18,31%; Jiří Strobl, NK 1, 16,43%; Josef Košek, NK 1, 15,26%; Josef Brož, NK 1, 9,86%; Petr Šoltys, NK 1, 8,69%; Bohumil Vobr, NK 1, 8,69%; Michal Spilko, NK 1, 7,75%; Martin Jiřička, NK 1, 5,87%; Lukáš Frýba, NK 1, 5,63%

Bílsko u Hořic (účast: 72,16%, hlasy: 458, mandáty: 7)
Hana Rozsévačová, NK 1, 13,76%; Radek Rachota, NK 1, 12,01%; Martin Rachota, NK 1, 11,14%; Lenka Kramářová, DiS., NK 1, 10,7%; Jiří Kramář, NK 1, 9,61%; Jiří Dvořák, NK 1, 8,95%; Jan Rozsévač, NK 1, 8,08%

Boháňka (účast: 76,63%, hlasy: 1 094, mandáty: 9)
SNK Skála 5, 50,55%; SNKobcí Boháňka,Chloumek,Votuz 4, 49,45%

Borek (účast: 34,72%, hlasy: 138, mandáty: 7)
Petr Holeček, NK 1, 15,94%; Peter Horáček, NK 1, 14,49%; Ladislava Nečesaná, NK 1, 14,49%; Lucie Tomíčková, NK 1, 13,77%; Marek Vrabec, NK 1, 13,77%; Ladislav Jiřička, NK 1, 13,77%; Roman Knajfl, NK 1, 13,77%

Brada-Rybníček (účast: 71,43%, hlasy: 503, mandáty: 7)
Sdružení Brada - Rybníček 7, 100%

Březina (účast: 73,86%, hlasy: 440, mandáty: 7)
Libor Valenta, NK 1, 13,18%; Miroslav Zumr, NK 1, 12,5%; Ing. Pavel Jarolímek, NK 1, 10,45%; Martin Pilař, NK 1, 9,55%; Miroslav Palička, NK 1, 9,09%; Miroslav Janďourek, NK 1, 8,41%; Pavel Šír, NK 1, 8,18%

Bříšťany (účast: 66,51%, hlasy: 829, mandáty: 7)
Jaroslav Dostál, NK 1, 15,32%; Otakar Michálek, NK 1, 13,15%; Iveta Prchlíková, NK 1, 13,15%; Petr Tomáš, NK 1, 10,37%; Roman Krčmařík, NK 1, 10,13%; Stanislava Veselá, NK 1, 8,44%; Jiří Houžvička, NK 1, 8,2%

Budčeves (účast: 55,56%, hlasy: 274, mandáty: 5)
Marian Otava, NK 1, 19,71%; Pavla Vohnoutová, NK 1, 13,87%; Vladimír Kotlář, NK 1, 13,5%; Milan Kašpar, NK 1, 13,5%; Marek Nýč, NK 1, 12,04%

Bukvice (účast: 67,83%, hlasy: 345, mandáty: 5)
Za Bukvici krásnější 5, 85,51%

Butoves (účast: 74,87%, hlasy: 931, mandáty: 7)
BUTOVÁCI 4, 53,92%; SNK - Butova ves 2, 28,03%; Ženy pro Butoves 1, 18,05%

Bystřice (účast: 60,92%, hlasy: 1 340, mandáty: 9)
Martina Sálová Vlková, NK 1, 12,09%; Marie Konůpková, NK 1, 11,72%; Jana Rieplová, NK 1, 11,04%; Jana Dovolová, NK 1, 9,25%; Zdeněk Dufek, NK 1, 8,66%; Jan Ondrák, NK 1, 7,84%; Miroslav Novák, NK 1, 7,84%; Luděk Svoboda, NK 1, 7,24%; Anna Martinková, NK 1, 6,27%

Cerekvice nad Bystřicí (účast: 40,57%, hlasy: 1 305, mandáty: 9)
SNK Cerekvice a Třebovětice 9, 100%

Červená Třemešná (účast: 66,39%, hlasy: 456, mandáty: 7)
Ing. Josef Bičiště, NK 1, 14,04%; František Šeps, NK 1, 12,28%; Zdeňka Jiřičková, NK 1, 10,96%; Ludmila Švábenická, NK 1, 9,65%; Miluše Bucharová, NK 1, 8,33%; Věra Fleglová, NK 1, 7,24%; Ludmila Draštíková, NK 1, 6,8%

Češov (účast: 77,91%, hlasy: 653, mandáty: 5)
STAROUSEDLÍCI 3, 66,46%; TOP 09 2, 33,54%

Dětenice (účast: 33,05%, hlasy: 1 182, mandáty: 9)
SNK obce Dětenice 9, 100%

Dílce (účast: 68,29%, hlasy: 121, mandáty: 7)
SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ 7, 100%

Dobrá Voda u Hořic (účast: 44,88%, hlasy: 1 336, mandáty: 9)
Sdružení nezávis. Dobrá Voda 9, 90,57%

Dolní Lochov (účast: 80,56%, hlasy: 143, mandáty: 5)
Za Lochov krásnější 4, 69,93%; SNK Svatá Anna 1, 30,07%

Dřevěnice (účast: 71,74%, hlasy: 858, mandáty: 7)
Mgr. Dušan Vrabec, NK 1, 12,7%; Ing. Josef Barochovský, NK 1, 10,72%; Jaromír Militký, NK 1, 9,32%; Ludmila Lukavcová, NK 1, 9,32%; Ing. Petr Jiránek, NK 1, 9,09%; Josef Hlaváč, NK 1, 8,86%; Aleš Dufek, NK 1, 8,86%

Holín (účast: 65,61%, hlasy: 1 925, mandáty: 7)
My a Vy 5, 59,43%; SNK HOLÍN 1, 21,19%; ČSSD 1, 17,56%

Holovousy (účast: 61,74%, hlasy: 2 282, mandáty: 9)
VÝCHODOČEŠI 4, 42,94%; VAŠE DEVÍTKA 3, 26,07%; SNK - NEZÁVISLÍ 1, 16,83%; PRO ROZVOJ CELÉ OBCE 1, 14,15%

Hořice (účast: 45,94%, hlasy: 57 942, mandáty: 21)
ODS 5, 23,01%; Šance pro rozvoj 5, 22,27%; Hořičtí patrioti s podp.TOP 09 3, 15,65%; ČSSD 3, 12,36%; ANO 2011 2, 9,81%; Volba pro město 2, 8,71%; KSČM 1, 6,55%

Cholenice (účast: 37,43%, hlasy: 318, mandáty: 7)
SNK PRO CHOLENICE 7, 100%

Chomutice (účast: 52,77%, hlasy: 2 052, mandáty: 9)
Chomutičky, Chomutice, Obora I 5, 57,8%; Chomutičky, Chomutice,Obora II 4, 42,2%

Choteč (účast: 45,73%, hlasy: 435, mandáty: 7)
Jednotná Choteč 7, 100%

Chyjice (účast: 55,04%, hlasy: 253, mandáty: 5)
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ 5, 100%

Jeřice (účast: 65,03%, hlasy: 1 679, mandáty: 9)
NK SDH Dolní Černůtky 4, 41,27%; SNK Jeřice 3, 33,83%; Za Jeřice krásnější 2, 24,9%

Jičín (účast: 40,89%, hlasy: 99 061, mandáty: 21)
ANO 2011 3, 14,43%; PATRIOTI pro Jičín 3, 12,01%; Sdružení pro Jičín 3, 11,77%; Jičínský demokratický klub 3, 11,3%; ČSSD 2, 10,95%; Volba pro město 2, 10,79%; KOMUNISTICKÁ STR.ČECH A MORAVY 2, 9,72%; Sdružení ODS a NK 2, 8,69%; TOP 09 1, 6,92%

Jičíněves (účast: 38,97%, hlasy: 727, mandáty: 7)
SNK PRO OBEC 7, 100%

Jinolice (účast: 80,39%, hlasy: 723, mandáty: 7)
Jinolice 7, 100%

Kacákova Lhota (účast: 51,11%, hlasy: 317, mandáty: 7)
NSK obce Kacák. Lh. a Náchodsk 7, 100%

Kbelnice (účast: 66,47%, hlasy: 645, mandáty: 7)
SNK obce Kbelnice 1, 14,73%; Helena Kupcová, NK 1, 12,4%; Libor Lhota, NK 1, 12,4%; Dagmar Michalčíková, NK 1, 12,25%; Zdeňka Jenčková, NK 1, 11,01%; Roman Jenček, NK 1, 10,85%; Alena Kupcová, NK 1, 9,61%

Kněžnice (účast: 57,85%, hlasy: 572, mandáty: 5)
SNK I. 3, 57,69%; SNK II. 2, 42,31%

Konecchlumí (účast: 62,79%, hlasy: 1 103, mandáty: 7)
Zdeňka Kunčíková, NK 1, 13,06%; Aleš Hlawatschke, NK 1, 11,6%; Eva Lánská, NK 1, 10,15%; Jiří Měsíček, NK 1, 10,06%; Jiří Kunčík, NK 1, 9,97%; Tomáš Zachoval, NK 1, 9,34%; Rostislav Němec, NK 1, 9,25%

Kopidlno (účast: 40,09%, hlasy: 8 104, mandáty: 15)
ČSSD 6, 40,38%; SNK-Hasiči a nezávislí 5, 30,63%; KDU-ČSL A NEZÁVISLÍ OBČANÉ 3, 22,1%; ODS 1, 6,9%

Kostelec (účast: 79,31%, hlasy: 112, mandáty: 7)
Lukáš Velart, NK 1, 17,86%; Vlastimil Hartman, NK 1, 16,96%; Miloslav Bubák, NK 1, 15,18%; Jan Vaníček, NK 1, 13,39%; Markéta Krátká, NK 1, 13,39%; Jaroslav Krátký, NK 1, 12,5%; Marie Hartmanová, NK 1, 10,71%

Kovač (účast: 61,82%, hlasy: 391, mandáty: 7)
SNK Kovač 7, 100%

Kozojedy (účast: 40,82%, hlasy: 296, mandáty: 7)
Josef Myška, NK 1, 15,2%; Václav Teslík, NK 1, 14,86%; Václav Šteffl, NK 1, 14,53%; Markéta Poláčková, NK 1, 13,51%; Silvie Bystroňová, NK 1, 12,5%; Jan Kriegler, NK 1, 11,49%; Josef Poláček, NK 1, 10,47%

Kyje (účast: 65,31%, hlasy: 183, mandáty: 7)
Sdružení nezávislých kandidátů 7, 100%

Lázně Bělohrad (účast: 57,82%, hlasy: 23 558, mandáty: 15)
Starostové a nezávislí 6, 34,94%; SNK Bělohradsko 4, 23,95%; Východočeši 2, 11,45%; ANO 2011 1, 10,15%; KDU-ČSL 1, 5,6%; Koalice TOP 09 a Svobodní 1, 5,34%

Libáň (účast: 43,99%, hlasy: 5 171, mandáty: 9)
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ 4, 37,52%; NEZÁVISLÍ A HASIČI 2, 24,75%; ANO 2011 2, 21,87%; ODS 1, 15,86%

Libošovice (účast: 58,85%, hlasy: 1 455, mandáty: 9)
SNK obce Libošovice 9, 94,02%

Libuň (účast: 58,58%, hlasy: 2 458, mandáty: 7)
Nezávislí pro Libuňsko 4, 61,15%; Sdruž. zájm. organizací Libuň 3, 38,85%

Lískovice (účast: 52,66%, hlasy: 572, mandáty: 9)
SNK II 5, 51,75%; SNK I 4, 48,25%

Lukavec u Hořic (účast: 63,4%, hlasy: 947, mandáty: 7)
Naše obec 4, 61,67%; Hasiči a fotbalisti 3, 38,33%

Lužany (účast: 62,19%, hlasy: 2 214, mandáty: 9)
Ing. Martin Mitlöhner, NK 1, 12,15%; Pavel Provazník, NK 1, 11,25%; Ing. Tomáš Berger, NK 1, 9,12%; Miloš Hofman, NK 1, 8,67%; Ing. Jaroslav Mikule, NK 1, 7,99%; Petr Mach, NK 1, 7,63%; Bc. Jana Kašíková, DiS., NK 1, 7,23%; Petr Tománek, NK 1, 6,1%; Mgr. Jana Kučerová, NK 1, 6,01%

Markvartice (účast: 71,09%, hlasy: 2 233, mandáty: 9)
Sdruž. nestr. pro Markvarticko 5, 55,08%; Společně pro obce 4, 37,53%

Miletín (účast: 68,58%, hlasy: 4 941, mandáty: 11)
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ 7, 60,27%; MILETÍN PRO VŠECHNY 4, 39,73%

Milovice u Hořic (účast: 70,48%, hlasy: 705, mandáty: 7)
Za další prosperitu Milovic 6, 83,26%; Vlastimil Hruška ml., NK 1, 16,74%

Mladějov (účast: 65,75%, hlasy: 2 254, mandáty: 9)
Za obce krásnější 4, 40,11%; Za kulturu a tělovýchovu 2, 21,92%; Za Obec Mladějov 2, 20,41%; Za Obec Roveň 1, 17,57%

Mlázovice (účast: 49,68%, hlasy: 1 670, mandáty: 11)
VOLBA PRO MLÁZOVICE 11, 100%

Nemyčeves (účast: 69,47%, hlasy: 1 231, mandáty: 7)
HASIČI PRO OBEC 5, 67,18%; Sdružení občanů Nemyčevse 1, 18,68%; PRO SPOKOJENOST OBČANŮ 1, 14,13%

Nevratice (účast: 71,43%, hlasy: 550, mandáty: 7)
Strana pro občany I 4, 58%; Strana pro občany II 2, 23,27%; Pro obec Nevratice 1, 18,73%

Nová Paka (účast: 51,5%, hlasy: 73 080, mandáty: 21)
Sportovci pro Novou Paku 8, 30,56%; ČSSD 4, 19,01%; Otevřená radnice 3, 15,04%; Volba pro město 3, 14,62%; ODS 2, 11,17%; KSČM 1, 5,6%

Ohařice (účast: 55,77%, hlasy: 127, mandáty: 5)
Naše obec 5, 100%

Ohaveč (účast: 57,63%, hlasy: 209, mandáty: 9)
Sdružení nezávislých kandidátů 9, 100%

Osek (účast: 76,65%, hlasy: 710, mandáty: 7)
Roman Bárta, NK 1, 12,25%; Josef Rejman, NK 1, 11,97%; Ing. Ivo Brixí, NK 1, 11,69%; Radmila Jonášová, NK 1, 10,7%; Tomáš Bárta, NK 1, 10,42%; Ing. Libor Mocák, NK 1, 10%; David Horák, NK 1, 7,32%

Ostroměř (účast: 49,33%, hlasy: 5 461, mandáty: 11)
ODS 4, 34,11%; Sdružení nezávislých kandidátů 3, 28,71%; SNK obce Ostroměř a přidr.obcí 3, 27,83%; Nezávislí kandidáti - ženy 1, 9,34%

Ostružno (účast: 51,22%, hlasy: 191, mandáty: 7)
Zdeňka Richterová, NK 1, 16,23%; Jiří Richter, NK 1, 15,71%; Miloslav Enge, NK 1, 15,71%; Miroslav Frydrych, NK 1, 14,66%; Zdeňka Bittnerová, NK 1, 14,14%; Radka Landovská, NK 1, 13,61%; Věra Richterová, NK 1, 9,95%

Pecka (účast: 30,08%, hlasy: 3 189, mandáty: 15)
NEZÁVISLÍ PRO PECKOVSKO 15, 100%

Petrovičky (účast: 86,21%, hlasy: 97, mandáty: 7)
Ing. Iva Frydrychová, NK 1, 18,56%; Jitka Pappová, NK 1, 16,49%; Petra Berná, NK 1, 14,43%; Jaroslav Berný, NK 1, 14,43%; Miroslav Frydrych, NK 1, 14,43%; Josef Koutník, NK 1, 12,37%; Vlastimil Liška, NK 1, 9,28%

Podhorní Újezd a Vojice (účast: 57,87%, hlasy: 1 806, mandáty: 9)
ČSSD 2, 13,68%; Václav Luštický, NK 1, 10,63%; Mgr. Jitka Jenčovská, NK 1, 10,52%; Ing. Josef Chudoba, NK 1, 10,41%; Boris Ulrych, NK 1, 10,08%; Zdeněk Ulrich, NK 1, 9,91%; František Kloutvor, NK 1, 9,25%; Pavel Makovec, NK 1, 8,14%

Podhradí (účast: 64,86%, hlasy: 1 827, mandáty: 9)
SNK - Hasiči Šlikova Ves 3, 32,9%; SNK - Hasiči Čejkovice 3, 27,09%; SNK - Občané Podhradí 2, 23,1%; SNK - Hlásná Lhota 1, 16,91%

Podůlší (účast: 56,54%, hlasy: 609, mandáty: 7)
Jaroslava Pivrncová, NK 1, 15,44%; Zdeněk Žalský, NK 1, 14,94%; Zdeněk Král, NK 1, 13,63%; Vladimír Košíček, NK 1, 12,81%; Miloš Pospíšil, NK 1, 12,64%; Petr Stryhal, NK 1, 11,17%; Žaneta Karbanová, NK 1, 10,34%

Radim (účast: 57,74%, hlasy: 1 004, mandáty: 7)
Mgr. Marcela Danišová, NK 1, 13,35%; Zdeňka Brixová, NK 1, 13,15%; Zdeňka Stříbrná, NK 1, 12,95%; Tomáš Adolf, NK 1, 12,85%; Lukáš Karban, NK 1, 11,45%; Radek Říha, NK 1, 10,66%; Vratislav Kříž, NK 1, 10,46%

Rašín (účast: 79,31%, hlasy: 187, mandáty: 5)
VOLBA PRO RAŠÍN 5, 100%

Rohoznice (účast: 66,93%, hlasy: 1 050, mandáty: 7)
Mgr. Pavlína Festová, NK 1, 13,24%; Petra Hadincová, NK 1, 11,71%; Miloš Jenčovský, NK 1, 10,95%; Miloš Nosek, NK 1, 9,71%; Miloš Kňourek, NK 1, 9,52%; Hana Kňourková, NK 1, 8,48%; Mgr. Marie Dufková, NK 1, 8,19%

Rokytňany (účast: 65,85%, hlasy: 242, mandáty: 7)
SNK ROKYTŇANY 7, 90,91%

Samšina (účast: 58,7%, hlasy: 830, mandáty: 7)
Jiří Knížek, NK 1, 13,37%; Stanislav Adamec, NK 1, 8,67%; Josef Krupička, NK 1, 8,31%; Milan Lhota, NK 1, 7,71%; František Drbohlav, NK 1, 6,99%; Tomáš Knížek, NK 1, 6,87%; Bc. Jaroslav Jenček, NK 1, 6,51%

Sběř (účast: 58,65%, hlasy: 617, mandáty: 7)
Občané pro obec 7, 100%

Sedliště (účast: 64,29%, hlasy: 358, mandáty: 7)
Sdružení nezávislých kandidátů 7, 100%

Sekeřice (účast: 76,77%, hlasy: 313, mandáty: 7)
Vladimír Pižl, NK 1, 17,57%; Martin Rygl, NK 1, 15,34%; Luboš Janouch, NK 1, 15,34%; Vladimír Peš, NK 1, 14,38%; Milada Janatová, NK 1, 14,06%; Josef Kufr, NK 1, 12,14%; Ing. Petra Sedláčková, NK 1, 11,18%

Slatiny (účast: 48,48%, hlasy: 1 556, mandáty: 9)
SNK - Slatiny 5, 55,66%; SNK - Milíčeves 4, 44,34%

Slavhostice (účast: 54,55%, hlasy: 307, mandáty: 7)
MVDr. Petra Tomášková, NK 1, 15,64%; Květoslav Dovole, NK 1, 14,98%; Ing. Jaroslav Řeháček, NK 1, 14,98%; Aleš Klíma, NK 1, 12,7%; Jiří Landfeld, NK 1, 12,05%; Martin Maštálka, NK 1, 11,73%; Renáta Hankeová, NK 1, 10,42%

Sobčice (účast: 70,25%, hlasy: 1 006, mandáty: 7)
Bc. Petra Barešová, NK 1, 13,52%; Josef Horník, NK 1, 13,12%; Tomáš Zahálka, NK 1, 11,13%; Jan Šedina, NK 1, 10,14%; Mgr. Věra Ryglová, NK 1, 9,34%; Bc. Jana Lhotáková, NK 1, 9,34%; Marie Horáková, NK 1, 9,05%

Soběraz (účast: 55,42%, hlasy: 246, mandáty: 7)
SNK Soběraz 1990 6, 87,4%; Ing. Pavel Kopecký, NK 1, 12,6%

Sobotka (účast: 51,06%, hlasy: 12 533, mandáty: 15)
TOP 09 4, 25,81%; ŽIVÁ SOBOTKA 4, 24,5%; ČSSD 3, 21,74%; KDU-ČSL 3, 21,56%; ODS a nezávislí 1, 6,39%

Stará Paka (účast: 52,92%, hlasy: 7 080, mandáty: 9)
Sdružení ODS, NK 3, 34,41%; TJ Sokol Stará Paka 2, 19,51%; Sbor dobrovolných hasičů 2, 17,71%; KDU-ČSL 1, 11,99%; KSČM 1, 10,14%

Staré Hrady (účast: 71,24%, hlasy: 907, mandáty: 9)
Sdružení TOP 09 a NK 7, 78,17%; Sdružení občanů Starých Hradů 2, 21,83%

Staré Místo (účast: 40,15%, hlasy: 579, mandáty: 7)
Za rozvoj obce 7, 100%

Staré Smrkovice (účast: 61,32%, hlasy: 637, mandáty: 5)
SNK Starých Smrkovic I. 3, 40,82%; Spol.St.Smrk"Rodáci a přátelé" 1, 26,53%; SNK Starých Smrkovic II. 1, 19,62%

Střevač (účast: 29,83%, hlasy: 337, mandáty: 9)
Jaroslava Rychnová, NK 1, 15,43%; Jaromír Valenta, NK 1, 15,13%; Libor Liska, NK 1, 11,57%; Jiří Slavík, NK 1, 11,57%; Miloš Havelka, NK 1, 10,98%; Josef Hlaváček, NK 1, 10,68%; Roman Krupka, NK 1, 9,79%; Zdeňka Havířová, NK 1, 7,42%; Tomáš Kubáček, NK 1, 7,42%

Sukorady (účast: 71,28%, hlasy: 738, mandáty: 7)
Ing. Petr Malý, NK 1, 15,72%; Petra Valentová, NK 1, 14,77%; Stanislav Soukup, NK 1, 14,5%; Jaromír Voňka, NK 1, 14,09%; Michal Rozum, NK 1, 13,96%; Miloš Kvasnička, NK 1, 12,47%; Ing. Luboš Doubravský, NK 1, 8,13%

Svatojanský Újezd (účast: 72,22%, hlasy: 318, mandáty: 7)
Miroslav Perný, NK 1, 14,78%; Josef Bernkopf, NK 1, 13,52%; Marie Slavíková, NK 1, 9,75%; František Měšťan, NK 1, 9,75%; Marta Černá, NK 1, 9,75%; Jaroslav Najman, NK 1, 9,43%; Radek Malý, NK 1, 9,12%

Šárovcova Lhota (účast: 67,66%, hlasy: 580, mandáty: 7)
Jiří Holouš, NK 1, 13,79%; Miroslav Loner, NK 1, 13,62%; Pavel Vích, NK 1, 12,76%; Ing. Miroslav Svoboda, NK 1, 12,07%; Lenka Kopysova, NK 1, 11,38%; Ing. Marcela Dobšová, NK 1, 10,34%; Ing. Šárka Víchová, NK 1, 9,31%

Tetín (účast: 50,88%, hlasy: 308, mandáty: 7)
Tetín - Vidoň 7, 100%

Třebnouševes (účast: 79,84%, hlasy: 1 232, mandáty: 7)
PRO SPOKOJENOU OBEC 4, 36,28%; Jaroslav Dušek, NK 1, 10,55%; Vladimíra Císařová, NK 1, 9,17%; Zdeněk Tomášek, NK 1, 8,36%

Třtěnice (účast: 61,65%, hlasy: 928, mandáty: 7)
Hasiči pro rozvoj ob. Třtěnice 4, 57,44%; Občané pro rozvoj Třtěnice 3, 42,56%

Tuř (účast: 67,97%, hlasy: 469, mandáty: 7)
SDRUŽENÍ OBČANŮ 5, 72,92%; Sdružení Hubálov 2, 27,08%

Úbislavice (účast: 68,54%, hlasy: 1 485, mandáty: 7)
Sdružení nezávislých kand. I. 3, 41,08%; Sdružení nezávislých kand. II. 3, 36,43%; Podkumburský rozhl. a O.s.Stav 1, 22,49%

Údrnice (účast: 56,56%, hlasy: 572, mandáty: 7)
Za lepší obec 7, 100%

Úhlejov (účast: 57,72%, hlasy: 407, mandáty: 7)
Domov v Kopcích 7, 100%

Újezd pod Troskami (účast: 62,69%, hlasy: 898, mandáty: 7)
"NEZÁVISLÍ PRO OBEC" 7, 100%

Úlibice (účast: 55,71%, hlasy: 631, mandáty: 7)
Sdružení nezávislých kandidátů 7, 100%

Valdice (účast: 52,68%, hlasy: 6 170, mandáty: 11)
SNK V A L D I C E I 7, 55,4%; HASIČI A OBČANÉ VALDIC 2, 17,88%; ZMĚNA 1, 15,71%; SNK "SPORTOVCI VALDIC-SPORT" 1, 11,02%

Veliš (účast: 68,31%, hlasy: 391, mandáty: 5)
SNK obce Veliše a Vesce 5, 100%

Vidochov (účast: 68,86%, hlasy: 1 088, mandáty: 7)
Ing. Miloslava Erlebachová, NK 1, 12,78%; Aleš Rosa, NK 1, 9,93%; Věra Poláková (Junková), NK 1, 9,74%; Patrik Nosek, NK 1, 9,47%; Josef Ulrich, NK 1, 8,92%; Pavel Horáček, NK 1, 8,64%; Lea Patková, NK 1, 8,64%

Vitiněves (účast: 56,36%, hlasy: 691, mandáty: 7)
Josef Havránek, NK 1, 19,39%; Jitka Heršálková, NK 1, 19,1%; Otto Malý, NK 1, 15,34%; Zdeněk Fejfar, NK 1, 13,02%; Jiří Adamec, NK 1, 12,3%; Květoslava Krupičková, NK 1, 12,16%; Jiří Kubela, NK 1, 8,68%

Volanice (účast: 27,08%, hlasy: 251, mandáty: 7)
SNK VOLANICE 7, 100%

Vrbice (účast: 55,05%, hlasy: 300, mandáty: 5)
SDRUŽENÍ KANDIDÁTŮ 5, 100%

Vršce (účast: 29,61%, hlasy: 226, mandáty: 9)
PRO VRŠCE 9, 100%

Vřesník (účast: 78,13%, hlasy: 278, mandáty: 7)
OBEC VŘESNÍK 7, 100%

Vysoké Veselí (účast: 60,03%, hlasy: 6 210, mandáty: 15)
SNK - Za rozvoj obce 9, 54,96%; SNK - Občané pro město 5, 33,4%; Hasičské SNK 1, 11,64%

Zámostí-Blata (účast: 58,25%, hlasy: 331, mandáty: 7)
SNK BLATA 2010 7, 100%

Zelenecká Lhota (účast: 63,85%, hlasy: 451, mandáty: 7)
Eva Havlová, NK 1, 16,41%; František Egrt, NK 1, 14,63%; Jan Jiterský, NK 1, 14,19%; Jana Runčíková, NK 1, 13,97%; Jan Rozsypal, NK 1, 11,75%; Marek Krčmařík, NK 1, 9,09%; Oldřich Vyziblo, NK 1, 8,87%

Železnice (účast: 38,86%, hlasy: 3 463, mandáty: 15)
SNK - Naše Železnice 15, 100%

Žeretice (účast: 50,96%, hlasy: 547, mandáty: 7)
SNK Žeretice 7, 100%

Židovice (účast: 60,4%, hlasy: 318, mandáty: 7)
Petr Berný, NK 1, 15,72%; Lenka Bucharová, NK 1, 15,09%; Jitka Sukaníková, NK 1, 14,15%; Miroslav Drozen, NK 1, 13,84%; Jakub Žák, NK 1, 13,84%; Jan Budai, NK 1, 10,69%; Kateřina Červená, NK 1, 10,38%

Žlunice (účast: 39,61%, hlasy: 354, mandáty: 7)
Žlunice 2014-2018 7, 100%