Video z erotického vystoupení natočil jeden z účastníků, který jej také zveřejnil na sociálních sítích. Snímek se tak rychle stal virálním.

Americká policie vyšetřuje násilný čin. Ilustrační foto
Policie poslala ženu v utajení s kamerou za dealerem, ten ji brutálně znásilnil

Klip začíná tím, jak tanečnice s rouškou na obličeji oděná v rudočerném krajkovém prádle leží na zemi před seniorem a má rozkročené nohy do vzduchu. Dále mu pak tančí na klíně. Přitom mu dává své poprsí k obličeji a také si na něj pokládá jeho ruce.

Vypadá to však, že muži na vozíčku to nijak nevadí. V jednu chvíli je také možné si všimnout, jak stařec mačká přednosti ženy, zatímco ona nadále kroutí svým tělem. Ostatní přihlížející veteráni přitom nadšeně tleskají a zdá se, že si show skutečně užívají.

Představení pak za jásotu končí, když striptérka obejme seniora a políbí ho na temeno hlavy.

Vyžádaná omluva

Jenže lidé, kteří video spatřili na sociálních sítích, jejich nadšení nesdíleli. Na domov vysloužilých vojáků v Tchao-jüan na Tchaj-wanu se tak snesla vlna kritiky.

Zařízení kvůli tomu ihned reagovalo omluvou. „Záměrem akce bylo pobavit obyvatele a udělat jim radost. Velmi se omlouváme za způsobené pohoršení,“ citoval New York Post prohlášení tchaj-wanské státní instituce.

Courtney Tailorová (Vlastním jménem Clenneyová) je modelka a herečka.
Zabila jsem ho v sebeobraně, tvrdí modelka z OnlyFans. Popis útoku ale nesedí

Představitelé domova pro seniory dodali, že v předchozích letech byly zrušeny oslavy Svátku středu podzimu kvůli koronavirové pandemii. Aby tedy svým klientům po více než dvou letech zvedli náladu, objednali pro vystoupení striptérku.

Připustili však, že představení erotické tanečnice bylo příliš vášnivé, a proto příště budou při plánování podobných akcí opatrnější.